Son yılların adından söz ettiren Berkun Oya bu sefer de kara komedi türündeki yeni dizisiyle adından söz ettirecek.

Netflix için çektiği başrolünde Fatih Artman, Öykü Karayel, Funda Eryiğit, Tülin Özen, Derya Karadaş gibi oyuncuların yer aldığı ve sosyal medyada büyük ses getiren Bir Başkadır dizisinin ardından son olarak çektiği Cici adlı filmle adından söz ettiren Berkun Oya yeni dizisiyle yine adından söz ettirecek.

Berkun Oya yeni dizisi Çocuk ile şimdiden merak uyandırdı. Berkun Oya bu sefer de kara komedi türündeki yeni dizisiyle adından söz ettirecek. Bir Başkadır ve Cici'nin arından yine Netflix’e proje hazırlayan Oya, ilk kez kara komedi dizisi çekecek.

Berkun Oya yeni dizisinde yine favori oyuncusu Fatih Artman’a yer verecek. Behzat Ç ile ünlenen Fatih Artman'a başrolde hangi kadın oyuncunun eşlik edeceği ise henüz bilinmiyor. Ancak kulislerde konuşulanlara göre rol için Demet Evgar’a teklif gittiği iddia ediliyor.

Yargı Dizisinde Mehmet Yılmaz Ak'ın Ayrılık Nedeni Belli Oldu! Pars Karakteri Diziden Neden Gitti? Yargı Dizisinde Mehmet Yılmaz Ak'ın Ayrılık Nedeni Belli Oldu! Pars Karakteri Diziden Neden Gitti?

Yapımcılığını Krek Film'in üstlendiği dizi 8 bölüm olarak planladı. Dizide ayrıca Camdaki Kız dizisinin iki önemli ismi Devrim Yakut ve Nur Sürer'de yer alacak. Dizinin kadrosunda ayrıca usta oyuncular Menderes Samancılar ve Settar Tanrıöğen de yer alıyor.