Berna Nuri Süer kimdir, neden öldü? Berna Nuri Süer aşı olmadığı için ve öldü? Aşı karşıtı gazeteci Berna Nuri Süer Türkiye'nin gündemine oturdu.

Bugünden itibaren başvuru yapanlar, Denizbank üzerinden 70.000 TL ödeme alacak! Bugünden itibaren başvuru yapanlar, Denizbank üzerinden 70.000 TL ödeme alacak!

Aşı karşıtı olan ve aşı olmayı reddeden gazeteci Berna Nuri Süer koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Gazetecinin ölümü sevenlerini yasa boğarken sosyal medyada ise büyük bir tartışma başladı. Peki bana Nuri Süer kimdir, ölüm sebebi ne? Berna Nuri Süer kaç yaşında öldü?

Gazeteci Berna Nuri Süer koronavirüsle mücadele sürecinde aşı karşıtı olarak biliniyordu. Aşı olmayı kabul etmeyen ve 10 gün önce de coronavirüs salgınla yakalanan gazeteci yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Sevenlerinin bütün çağrılarına rağmen aşı olmayı kabul etmeyen gazetecinin ölümü beraberinde birçok tartışmayı da getirdi. Peki Berna Nuri Süer kimdir, kaç yaşında öldü? Berna Nuri Süer ölüm sebebi ne?

BERNA NURİ SÜER KİMDİR?

Gazeteci Berna Nuri Süer, uzun yıllar boyunca siyaset ve ekonomi gazeteciliği yaptı. Turgut Özal’ın ricası ile gazeteciliği Ara veren ve Malatyaspor Kulübü başkan vekili ile kulüp sözcülüğü görevini üstlenen Süer, Daha sonrasında ise Doğan medyada Genel Yayın yönetmenliği ve reklam müdürlüğü görevini üstlendi. 1998 yılında yerli ve yabancı markalara Ajans hizmeti veren Süer, aynı yıllarda Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Basketbol Federasyonu danışmanlıkları mı yürüttü. 6 yıl önce emekli olan ve Büyükçekmece basketbol kulübünde genel koordinatörü olarak görev yapan gazeteci Süer koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

berna-nuri-suer-kimdir-olum-sebebi-ne-berna-nuri-suer-kac-yasinda-oldu-2

BERNA NURİ SÜER NEDEN ÖLDÜ?

Aşı karşıtı olan gazeteci Berna Nuri Süer, 10 gün önce Corona virüse yakalandı. Yakınlarının bütün çağrılarına rağmen aşı olmayı kabul etmeyen Süer, hastanede tedavi altına alınırken yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ünlü gazetecinin yakınları acı haberle birlikte gözyaşlarına boğuldu. Aynı şekilde gazeteci arkadaşları da sosyal medyadan çok sayıda paylaşım yaparak üzüntülerini dile getirdi. Aşı olmayı kabul etmeyen gazeteci arkasında Gözü Yaşlı bir eş bir de çocuk bıraktı.