Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, sevgilisi Ali Yörenç'le şezlongta sevişti. Daha önce de aşk yaşadıkları iddia edilen Berrak Tüzünataç ve Ali Yörenç yalanladıkları aşk haberleri sonrası ne yapacakları yine merak edildi.

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, sevgilisi Ali Yörenç'le şezlongta sevişti. Daha önce de aşk yaşadıkları iddia edilen Berrak Tüzünataç ve Ali Yörenç yalanladıkları aşk haberleri sonrası ne yapacakları yine merak edildi.

Gözden kaçırmayın

En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi... En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi...


Berrak Tüzünataç ve Ali Yörenç sevişti!Berrak Tüzünataç ile Ali Yörenç’in, Çeşme’de yakınlaştığı iddia edilmiş, taraflar sessiz kalmıştı. Çift, Marmaris’te kaldıkları otelin şezlongunda tatilciler tarafından böyle görüntülendi.İşte o görüntüler!

Berrak Tüzünataç kimdir?Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 yılında Bursa Yalova’da dünyaya gelmiştir. Yalova'nın en eski ve köklü ailelerinden birisine mensup olan Berrak Tüzünataç'ın dedesinin babası Sefa Tüzünataç 1942 ve 1950 yılları arasında Yalova Belediye Başkanlığı yapmıştır. Yalova'da bulunan, 1982 yılında yapılan ve hala aktif olan Safa Yılmaz Tüzünataç Çocuk Kütüphanesi Sefa Tüzünataç tarafından yaptırılmıştır. Babası da dedesinin ismini taşıyan Sefa Tüzünataç'tır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.2005 yılında “Organize İşler” adlı sinema filmi ile profesyonel oyunculuk kariyerine başlayan Berrak Tüzünataç, 2010 yılında ise Prag Film Okulu'nda oyunculuk ve yönetmenlik üzerine eğitim aldı.Organize İşler, Beyza’nın Kadınları, Affedilmeyen, Ödünç Hayat, Elveda Rumeli, Kıskanmak, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Ezel, Ejder Kapanı, Son, Bir Avuç Deniz, Çanakkale Yolun Sonu, Muhteşem Yüzyıl, Filinta, Fi ve Çi gibi yapımlarda rol alan Berrak Tüzünataç, şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanan Kurşun adlı dizide Gülce karakterine hayat vermektedir. Berrak Tüzünataç, 1.74 metre boyunda, 56 kilo ve Akrep burcudur.Berrak Tüzünataç’ın rol aldığı diziler ve filmler:2019 – Kurşun (Gülce) (TV Dizisi)

2018 – Dip (Ekin) (TV Dizisi)

2017 – Çi (Özge) (TV Dizisi)

2017 – Fi (Özge) (TV Dizisi)

2016 – Nick Off Duty (Reyhan) (Sinema Filmi)

2015 – Filinta “Bin Yılın Şafağında” (Farah) (TV Dizisi)

2015 – Black Horse Memories (Sinema Filmi)

2013 – Çanakkale Yolun Sonu (Behice) (Sinema Filmi)

2013-2014 – Galip Derviş (Leyla) (TV Dizisi)

2013 – Muhteşem Yüzyıl (Mihrünnisa) (TV Dizisi)

2012 – Son (Alev) (TV Dizisi)

2010 – Bir Avuç Deniz (Deniz Demirci) (Sinema Filmi)

2010 – Ezel (Bade Uysal) (TV Dizisi)

2009 – Kıskanmak (Mükerrem) (Sinema Filmi)

2009 – Ejder Kapanı (Ezo) (Sinema Filmi)

2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu? (Yıldız Akay) (TV Dizisi)

2007-2008 – Elveda Rumeli (Vahide) (TV Dizisi)

2006 – Affedilmeyen (Duygu) (TV Dizisi)

2005 – Ödünç Hayat (Feyzan) (TV Dizisi)

2005 – Beyza’nın Kadınları (Figen) (Sinema Filmi)

2005 – Organize İşler (Ebru) (Sinema Filmi)Ali Yörenç kimdir?Ali Yörenç; 1987 doğumludur. 1.95 boyunda olan yakışıklı oyuncu Yeditepe Üniversite’sinde Görsel İletişim Tasarımı okumaktadır.Ali Yörenç, ünlü senarist Ece Yörenç'in oğludur. Ece Yörenç'in en çok izlenen tv dizilerinin senaryosunda adı geçmektedir. Bunlardan birkaç tanesi, Aşk-ı Menun, Yaprak Dökümü, Dudaktan Kalbe, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Medcezir, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura..Senarist Ece Yörenç’in oğlu olan Ali Yörenç; çocukluğundan beri oyunculuğa ilgi duymaktadır.Animasyon ve çizgi filmlere merakı olan Yörenç; ilk oyunculuk deneyimini Kuzey Güney isimli dizide yaşamıştı.Son olarak Kara Para Aşk dizisinde Fatih karakteri olarak gördüğümüz yakışıklı oyuncunun hayran kitlesi oldukça kalabalık.