Siyah beyazlı ekibin teknik direktörü kim olacak sorusu yanıt arıyor. Sergen Yalçın'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna kim oturacak cevabı merak ediliyor.

Süper Lig'in son şampiyonu, 1.5 yılda Süper Lig ve Türkiye Kupasını kazandıran efsane isim Sergen Yalçın için yaz döneminde başlayan Kaos, şampiyonlar liginde 0 çekilmesi ve lige erken havlu atılmasıyla sona ermiştir. Hem Sergen Yalçın hem başkan arasında buzlar bir türlü erimedi ve sonunda Sergen Yalçın istifa etti. 

Giderken hiç bir şey istemeyen Sergen Yalçın yuvasına veda etti ancak yeni teknik direktör kim olacak merak ediliyor.

İlk olarak Şenol Güneş'in ismi geçse de Şenol Güneş'in hem Trabzonspor şampiyonluğa giderken aday olmak istememesi hemde sezon ortasında takım almaması nedeniyle iş olmadı.

En büyük adaylardan biri Beşiktaş'ta eski yıldızı Rıza Çalımbay. Sivasspor'la oynattığı futbolla bir kaç yıla damga vuran Çalımbay'da şu an için teklife sıcak bakıyor ancak net bir şekilde görüşme henüz sağlanmadı.

Beşiktaş'ta diğer adaylar ise Samet Aybaba ve Okan Buruk. Başakşehir şampiyonluğu sonrası büyük takım yada milli takım çalıştırmak isteyen Okan Buruk, 1.5 yıllık sözleşmeyle Beşiktaş'ın başına geçebilir.

Okan Buruk ve Rıza Çalımbay'dan cevap alınmaması halinde ise Samet Aybaba'nın takımın başına geçirilmesi planlanıyor.

Fenerbahçe'ye Ukraynalıların Protestosu Damga Vurdu! Cevapları Ağır Oldu! Fenerbahçe'ye Ukraynalıların Protestosu Damga Vurdu! Cevapları Ağır Oldu!

3 Türk isimden biri ile anlaşılmazsa ise yabancı teknik adam bakılacağı bildirildi.