Liglerin başlamasının ilan edilmesinin ardından antremana başlayan kulüplerimizden Fenerbahçe ve Galatasaray sonrası Beşiktaş'ta Covid-19 şoku yaşanıyor. Beşiktaş'ta bir futbolcu ve çalışanda Coronavirüs pozitif çıktı.

Liglerin başlamasının ilan edilmesinin ardından antremana başlayan kulüplerimizden Fenerbahçe ve Galatasaray sonrası Beşiktaş'ta Covid-19 şoku yaşanıyor. Beşiktaş'ta bir futbolcu ve çalışanda Coronavirüs pozitif çıktı. Peki hangi oyuncuda pozitif çıktı sır gibi saklanıyor.Beşiktaş'ta Koronavirüs şoku!

Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket.. Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket..


Türkiye'de Koronavirüs bilançosu azalırken, liglerin başlama kararı gelmesinin ardından büyük bir şok yaşandı. Beşiktaş'ta bir futbolcu ve bir çalışanda Coronavirüs testi pozitif çıktığı açıklandı. Beşiktaş'ta hangi futbolcu Corona oldu. BJK'da Koronavirüs'e yakalanan hasta kim soruus merak ediliyor.

8 Mayıs Cuma günü, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza Covid-19 testi yapılmıştır.Yapılan testler neticesinde, bir futbolcumuz ile bir çalışanımızda pozitif Covid-19 test sonucu tespit edilmiştir.Testi pozitif sonuçlanan futbolcumuz ile çalışanımızın takip ve tedavi sürecine, ilgili prosedürler doğrultusunda derhal başlanmıştır.