Beşiktaş'ta son dönemlerdeki kötü gidişatın sorumlusu olarak görülen Sergen Yalçın istifa etti. Ünlü teknik adamın istifasını yönetime sunduğu ve son kararı yönetimin vereceği öğrenildi.

Beşiktaş taraftarı Dünya Kupası'nı farklı gözle izleyecek! Bir çok yıldız var! Beşiktaş taraftarı Dünya Kupası'nı farklı gözle izleyecek! Bir çok yıldız var!

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın istifa etti mi, edecek mi söylentileri devam ederken son gelen bilgilere göre Sergen Yalçın istifasını yönetime sundu. Günlerdir sessizliğini koruyan Sergen Yalçın'ın istifa dilekçesini kulübün Başkanı Ahmet Nur Çebi ile görüşerek verdiği öğrenilirken son kararı ise başkanın vereceği açıklandı.

Beşiktaş'ın son dönemlerde aldığı kötü sonuçların faturası teknik direktör Sergen Yalçın'a kesildi. Taraftarlar da Sergen Yalçın'a sosyal medya üzerinden tepki gösterirken ünlü teknik adamın istifa edeceği haberleri gündeme gelmişti. Bir süredir Sergen Yalçın istifa edecek mi, etti mi gibi soruların yanıtı yoğun bir şekilde hem sosyal medyada hem de arama motorunda araştır oluyordu. Tecrübeli teknik adamın Lig'de oynanacak olan Kayserispor maçı sonrasında bir rota belirleyeceği iddia edilirken gündeme gelen son haberlere göre Sergen Yalçın istifasını yönetime sundu. Ancak Sergen Yalçın ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi arasında son bir görüşme yapılacağı istifanın bu görüşme sonucuna göre açıklanacağı konuşuluyor. Peki Sergen Yalçın istifa etti mi?

YERİNE GELECEK İSİM BELLİ OLDU

Sergen Yalçın istifa etti mi, edecek mi gibi soruların yanıtı hala sosyal medyada ve arama motorunda araştırılırken ortaya başka bir iddia daha atıldı. Sergen Yalçın'ın yerine teknik direktörlük görevine Önder karaveli getirilecek. NTV Spor'un haberine göre bugün Nevzat Demir tesislerinde saat 12.00'de başlayan antrenmanda Sergen Yalçın son kez katıldı. Antrenman sonrasında Sergen Yalçın ve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi arasında bir görüşme gerçekleşecek. Sergen Yalçın'ın bu görüşmeden sonra takımdan ayrılacağı öne sürülüyor.

TAKIMIN BAŞINDA SON ANTREMAN

Yönetime istifasını sunduğu öne sürülen Sergen Yalçın'ın bugün takımın başında son antrenmana çıktığı da iddia edildi. NTV Spor'un haberine göre Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi resmen sona erdi ve öğleden sonra yapılacak olan son antrenman sonunda Sergen Yalçın görevi bırakacak.