Beşiktaş'taki Cinsel İlişki Skandalı İtirafları Gündem Oldu! Arçta Göçük Şikayeti Ve Ünlü Kadın Oyuncunun İtirafı!

İstanbul Beşiktaş’ta otomobil üstünde cinsel ilişkiye girip, kendilerini uyaran insanlara da hakaret eden çiftin ifadeleri ortaya çıktı.

Bu arada ilişkiye girdikleri aracın kaportasında göçük oluştuğu öğrenilirken araç sahibinin ihbarı üzerine maddi hasar kaybının tespiti için söz konusu araç ekspertize gönderildi.

Sosyal medya platformlarında, Beşiktaş Dikilitaş Mahallesi civarında bir kadın ile erkeğin otomobil üzerinde cinsel ilişkiye girmelerine ilişkin görüntülerinin yayımlanması üzerine savcılık, "hayasızca hareketlerde bulunmak" suçundan soruşturma başlatmıştı ki ifadeler ayrıca gündem oldu.

zeynep-sariozkan-kimdir

Yaşanan skandal sonrası otel sahibi turizmci olduğu belirlenen Ahmet Ertan Kösembay (43) ile oyuncu olduğu belirtilen kadın şüpheli Zeynep Sarıözkan (37) gözaltına alınmıştı.

Dilek Yaman Demir'in haberine göre, olayla ilgili soruşturma sürerken, çiftin cinsel ilişkiye girdiği arabanın sahibi sabah saatlerinde aracında göçük olduğunu fark etti ve 34 L.. 1. Plakalı aracın sahibi M.Y., ikilinin aracına zarar verdiğini belirterek karakola gitti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca ifadesine başvurulan Ahmet Ertan Kösembay, '10 gün önce sosyal medyada tanıştık. Olay günü buluştuk. Cihangir'de üç farklı mekana gittik. Mekanlarda alkol içtik. Gece bir sıralarında mekandan çıktıktan sonra olay yerine geldik. Taksi çağırdık beklemeye başladık. Taksiyi beklerken birbirimize yakınlaştık. Alkolün etkisiyle kendimizi kaybettik' derken kadın oyuncunun ifadesi ise ayrıca dikkat çekti.

Çok konuşulan oyuncu Zeynep Sarıözkan, otel işletmecisinin ifadesini doğrulayarak ,' Bir çocuğum var. Yaşananlar nedeniyle mahvoldum. Çok utanıyorum. Alkolün etkisiyle yaptık. Kendimizde değildik. Çok utanıyorum' dedi.

Muhteşem Üçlü Geliyor! Muhteşem Üçlü Geliyor!

Savcılık ifadeleri ardından iki şüpheliyi ev hapsi talebiyle Sulh Ceza Hakimliğine sevk etti ve ünlenen ikili, ev hapsine çarptırıldı.