Beyaz TV'nin yüzlerinden biri olan Ertem Şener yeni kanalı ile anlaştı. Ertem Şener, Beyaz Tv'den Ekim ayında ayrılmıştı.


Beyaz TV'nin yüzlerinden biri olan Ertem Şener yeni kanalı ile anlaştı. Ertem Şener, Beyaz Tv'den Ekim ayında ayrılmıştı. Yeni kanalı belli olan Ertem Şener, şaşkınlık yarattı. Artık o kanalda ekranlara gelecek! Ertem Şener, Beyaz TV'den neden ayrıldı?

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

Ertem Şener, Tv100 ile anlaştıklarını duyurdu! Beyaz TV'de uzun yıllar sosyal medyanın en çok konuşulan spor programları olan Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarını sunan Ertem Şener, Ekim ayında sürpriz bir kararla Beyaz Tv'den ayrılmıştı.


Ertem Şener'in yeni kanalı belli oldu. Beyaz TV’den sürpriz bir şekilde ayrılan Ertem Şener yeni adresini açıkladı. Ertem Şener, sosyal medya hesabından tv100 ile anlaştıklarını sevenlerine duyurdu.

Ertem Şener, her cuma, cumartesi ve pazar günleri tv100’de "VAR Odası" adlı programı sunacak. Programda Ertem Şener’in yanında Ümit Özat, Deniz Ateş Bitnel, Bışar Özbey ve Evren Turhan yer alacak.