Ekim ayında, bir kolsuz bluz içinde koşan Billie'nin fotoğrafları trollerden korkunç yorumlar aldı.

Billie Eilish, bir kolsuz bluzla koşturduğu fotoğrafları viral hale geldikten sonra vücudu hakkında yapılan acımasız yorumlara yanıt verdi.

Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir? Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir?

Ekim ayında, şort ve bir atlet giyen 'There For I Am' şarkıcısının fotoğrafları internette dolaşmaya başladı. Billie elbette çok iyi görünüyordu, ancak kısa süre sonra trollerin vücut şekli hakkında yargılayıcı yorumlarına maruz kaldı. Billie'nin hayranları daha sonra onu ‘body shaming’e karşı savundu.

Billie, Vanity Fair ile yıllık röportajı sırasında olay hakkında konuştu. Billie'ye kendisi hakkında duyduğu en büyük söylentinin ne olduğu soruldu. Billie de cevap verdi: "Sıcak havada bir atletle arabamdan kardeşimin ön kapısına koştuğum bir fotoğraf var. Ve insanlar “Kahretsin, Billie şişmanladı!" diyor ama hayır, ben böyle görünüyorum, sadece siz daha önce hiç görmediniz!'

Billie, daha önce vücudu ile ilgili yorumlardan kaçınmak için bol giysiler giydiğinden bahsetmişti.