2 Kasım 1962 tarihinde dünyaya gelen ünlü sunucu ve oyuncu Billur Kalkavan uzün süredir kanser ile savaşıyordu ki maalesef kötü haber geldi.

Bir süredir sağlık sorunları ile mücadele ettiği bilinen 59 yaşındaki ünlü oyuncu Billur Kalkavan hayatını kaybetti.

Hamdi Alkan, ünlü oyuncunun tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini duyurdu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hamdi Alkan, "Billur Kalkavan aramızdan ayrıldı.Işıklar içinde huzurla uyu Billurum" ifadelerini kullandı.

En son COVID-19 tedavisi sonrası akciğer kanseri teşhisi konulan oyuncu Billur Kalkavan'ın tedavisi tüm hızıyla devam ederken Buğra Bahadırlı 'Billur'un inşallah tedavisi iyi gidecek. Dram senaryosu oluşturmak isterseniz üzüleceğiniz çok şey var." demişti ancak en son kanser ile verdiği savaşla tanınan Kalkavan hayatını kaybetti.

Billur Kalkavan en son söylediği “Her gün daha iyiye gidiyorum, keyfim yerinde, ilginize alakanıza tekrar teşekkürler iyileşmemdeki en büyük etken çünkü. Herkesi seviyorum, hiçbir şeye kızmıyorum, kabulde ve akıştayım. Böylesi daha kolaymış.” sözleri ile akıllarda kaldı.

BİLLUR KALKAVAN KİMDİR?

Akciğer kanserine yakalanan ünlü oyuncu Billur Kalkavan'dan yeni açıklama: 'Cevap verecek halim olmadı'

2 Kasım 1962, doğumlu Kalkavan İstanbul'da Abdülmecid'in en büyük oğlu Zülüflü İsmail Paşa'nın torunu olarak dünyaya geldi.

Liseyi Amerika'da tamamladıktan sonra UCLA Üniversitesi'nden psikoloji dersleri alan usta oyuncu, sinemaya ilk olarak 1969 yılında "Ayrı Dünyalar adlı" filmi ile adım attı.

Henüz 7 yaşında olan Kalkavan filmde Erol Taş'ın canlandırdığı kötü adam tarafından fidye için kaçırılan bir çocuğa hayat vermişti.

Billur Kalkavan Haberleri - Son Dakika Billur Kalkavan Haber Güncel Gelişmeler

Kuzey Kore adıyla bilinen ülkenin resmi adı hangisidir? Kuzey Kore adıyla bilinen ülkenin resmi adı hangisidir?