BİM 3500 TL maaşla personel arıyor! Şartları çok kolay başvurular nasıl yapılacak?

BİM market 3500 TL maaşla personel alımı ilanını İŞKUR üzerinden yayınladı. Personel alımı işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirmeyi planlayan BİM market başvuru şartları haberimizde…

Ekonomi 17.06.2021 - 21:46 17.06.2021 - 21:56 Volkan Arık

Türkiye'nin en çok tercih edilen market zincirleri arasında yer alan BİM market 3500 TL maaş ile personel alımı yapmaya hazırlanıyor. BİM market İŞKUR üzerinden gerçekleştireceği personel alımının detaylarını paylaştı. Oldukça kolay başvuru şartları ile istihdam sağlayacak olan ünlü marketler zincirinin personel alımı ilanına da ilgi son derece yüksek. Peki BİM market İŞKUR personel alımı başvuru şartları neler? BİM personel alımı ne zaman yapılacak?

Türkiye'nin en büyük zincir marketlerinden olan BİM İŞKUR üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. Müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek için kadrosunu büyütmeye devam eden ünlü Marketler Zinciri yeni alım yapacağı personellerin maaşının 3500 TL olacağını da açıkladı. Peki BİM personel alımı başvuru şartları neler? BİM market personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

bim-3500-tl-maasla-personel-ariyor-ise-girmek-cok-kolay

BİM PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NEREYE YAPILIR?

BİM market Personel alımı ilanı İŞKUR üzerinden mayınladı. Marketler Zinciri tarafından yapılan açıklamada bir market Türkiye geneli şubelerinde görevlendirilmek üzere kasiyer, satış danışmanı, manav, reyon görevlisi, beden işçisi, beden işçisi engelli, perakende satış elemanı, depo işçisi kadrolarında eleman personel alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanların başvuru şartları da oldukça kolay.

BİM 3500 TL MAAŞLA PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

BİM market personel alımı başvuru şartları şu şekilde;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

-Görevini yerine getirmesine Engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,

-Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

-Alım yapılacak alanda bilgi sahibi olmak,

-Müşteri odaklı çalışmak,

-Her zaman müşteri memnuniyetine özen göstermek gibi nitelikler aranacak.

bim-3500-tl-maasla-personel-ariyor-

BİM PERSONEL ALIMI İŞKUR BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

BİM market personel alımı ilanı başvuruları için İŞKUR üzerinden kayıt oluşturmamız gerekiyor. İŞKUR’a kayıt yaptırdıktan sonra BİM market ilanlarını arayarak kendinize uygun iş ilanlarına başvuru yapıp işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@