BİM, A101, Şok ve Migros’tan alışveriş yapacak olan vatandaşlara Ziraat Bankası aracılığı ile bayram ettirecek haber verildi. BİM, A101, Şok ve Migros’a gidenlere anında 200 TL veriliyor! Benzin için ise 40 TL karşılıksız para alıyorsunuz. İşte detaylar

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı

BİM, A101, Şok ve Migros’a gidenlere müjde: Anında 200 TL veriliyor! Benzin için ise 40 TL karşılıksız para alıyorsunuz... Geride bıraktığımız yılın son çeyreğinde altın fiyatlarında ve döviz kurlarında meydana gelen ani yükselişler, gündelik hayat akışı içerisinde hizmet alınan her sektörün fiyatlarının güncellenmesine sebep oldu. Yapılan piyasa müdahaleleri ile birlikte altın fiyatları ve döviz kurları gerilemiş olsa da yeni yıla girilmesi ile birlikte açıklanan FED faiz artırımı kararları ile 24 Şubat tarihinde resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı, piyasaların dengesini yeniden alt üst etti. 

Ziraat Bankası Akaryakıt Kampanyası Başladı

Ziraat Bankası, yeni dönemde giderek artan akaryakıt fiyatlarına karşın yeni bir kampanya düzenlemiş olduğunu duyurarak, ilgili kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre haziran ayı içerisinde bireysel Bankkart ürünleri aracılığı ile tek seferde yapılacak olan 250 TL ve üzeri tutarlı akaryakıt harcamalarına yüzde 5, toplamda 40 TL para puan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Özel Market Alışverişi Kampanyası Devam Ediyor

Ziraat Bankası’nın emekli müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu market alışverişi kampanyasına göre haziran ayı içerisinde bireysel Bankkart ürünleri aracılığı ile tek seferde yapılacak olan 250 TL’lik harcamaya 20 TL, toplamda ise 100 TL tutarında para puan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

Akaryakıt ve Market Alışverişi Kampanyalarına Ziraat Bankası’ndan Nasıl Başvuru Yapılır?

Ziraat Bankası tarafından duyurulmuş olan akaryakıt kampanyasına bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı, müşteri iletişim merkezi, banka şubeleri ve bankanın SMS kanalı aracılığı ile katılım sağlanabilmektedir. Söz konusu kampanyaya SMS ile katılım sağlamak isteyen vatandaşların cep telefonlarından AYINSEKTORU yazarak 4757’ye kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. 

Ziraat Bankası tarafından duyurulmuş olan market alışverişi kampanyasına bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı ve SMS kanalı aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir. Söz konusu kampanyaya SMS ile katılım sağlamak isteyen vatandaşların cep telefonlarından MARKET yazarak 4757’ye kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

KAYNAK: ilan365.net