BİM, herkesin bildiği gibi Türkiye’nin en önemli marketlerinden bir tanesi. Özellikle bu hafta sonu başlatacağı kampanya ile beraber on binlerce vatandaşımızın en temel ihtiyaçları olan ürünleri sağlayacağını açıkladı.

BİM, herkesin bildiği gibi Türkiye’nin en önemli marketlerinden bir tanesi. Özellikle bu hafta sonu başlatacağı kampanya ile beraber on binlerce vatandaşımızın en temel ihtiyaçları olan ürünleri sağlayacağını açıkladı. Başta sadece belirli şehirlerde yapılacak olan kampanyalar dahilinde kampanya olacağı belirtilmişti. Ancak BİM Merkezden gelen son dakika kararı ile tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak başlatılacağı bildirildi. Vatandaşlarımızın tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak faydalanabileceği bu müthiş kampanya ile beraber binlerce ürünü tek bir kalemde en uygun fiyatlardan alabilecekler.BİM kampanyaları ile günümüzde her gün haber çıkabiliyor. Böylesine büyük bir markanın sürekli olarak kampanyalar sağlayacak müşterilerini mutlu etmeye çalışması ise olağan dışı değil normal bir davranış olarak görülebilir. En uygun fiyatlarla binlerce çeşit ürünü tek bir marketten kolay bir şekilde alabiliyoruz, müşterilerinin mutlu bir şekilde alışveriş yapmasını isteyen BİM, gelecek dönemde daha fazla kampanya yapabilmek adına önemli adımlar atıyor.BİM BU HAFTA SONU NE GETİRİYOR?

HI-LEVEL 32 GB Micro SD Kart fiyatı ise 27,50 şeklinde belirtiliyor. Narsprin Genel Amaçlı Temizlik Sıvısı almak isteyen kişiler de 13,95 lira ödemek durumunda kalıyor. Temizlik ve mutfak ürünlerinden söz edecek olursak da Finish Classic Bulaşık Makinesi Tabletinin 43,75 lirada olduğunu söyleyebiliriz. Omo Sıvı Deterjan 1950 ml ise 26,95 liraya raflarda bulunuyor. ABC Toz Deterjan Çeşitleri de 23,95 fiyat etiketiyle alıcılarını bekliyor.

Gözden kaçırmayın

Yazmasak Olmazdı! Bunu Söyleyen Bir Bakan Hem de Adalet Bakanı! Dünya Tarihine Geçti! Yazmasak Olmazdı! Bunu Söyleyen Bir Bakan Hem de Adalet Bakanı! Dünya Tarihine Geçti!


BİM AVANTAJLI AKTÜEL ÜRÜNLERİ VE FİYATLARI

BİM aktüel ürünleri olarak bu hafta dondurmalar da büyük indirime uğruyor. Algida Keyif Kakao-Vanilya 1800 ml çeşidinin fiyatı 9,95 liraya iniyor. Haftanın yıldızları olarak Algida Magnum Mini Çeşitleri de 19,45 liraya satışa koyuluyor. Algida Maraş Usulü Çeşitleri de 500 ml olarak 11 liradan satın alınabiliyor. Algida Maraş Usulü Dondurmalı İrmik Helvası almak isteyen kişiler de 9,95 lira ödüyor. Algida Parti Pastası ise 750 ml olarak 10 liradan satışa sunuluyor.

Son olarak Pazar ürünlerinden söz edilecek olursa da ithal muzun 15,95 lira kilogram fiyatıyla alıcılarını beklediğini söyleyebiliriz. Bunun yanında kavun kilogram fiyatları da 2,75 liradan başlıyor. Red Globe üzüm almak isteyen kişiler de kilogram fiyatı olarak 6,45 lira ödüyor. Santa Maria armut fiyatları da kilogram olarak 6,45 oluyor. Mandalina almak isteyen kişiler de kilogram olarak 3,50 lira ödeme yapıyor. Bu hafta salatalık için kilogram başı 2,95 lira ödeme yapıldığını söyleyebiliriz. Sofraların vazgeçilmezi olan domates ise 3,25 liradan satışta oluyor. Limon almak isteyen kişiler de kilogramı 5,95’ten satın alabiliyor. Patates fiyatlarının ise bu hafta 1,50 lira olduğunu söyleyebiliriz. Soğan almak isteyen kişiler ise 1,95 lira ödeme yapıyor. Son dönemlerde en çok rağbet görülen ceviz ise avantajlı fiyatı ile birlikte kilogram olarak 26,95 fiyat etiketiyle raflarda oluyor.

HANGİ BİM MAĞAZASINDA KAMPANYA VAR?Tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak başlatılacak bu kampanya ile tüm BİM mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle Doğu Anadolu bölgesinde ikamet eden vatandaşlarımızın ciddi şikayetlerini alıyorduk, Batı bölgelerinde başlatılan kampanyaların Doğu tarafında başlatılmadığına dair ancak artık böyle bir sorun ortada yok. Artık tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak başlatılıyor ve tüm Türkiye’de aynı anda satış kampanyaları başlatılıyor.