Ucuzluk denilince hemen hemen herkesin aklına gelen marketlerden biriside Bim market olarak karşımıza çıkıyor. Bim’e her hafta farklı indirimli ürünler geliyor.

Havalimanı'nda Yerli Yabancı Turistler Ata'ya Saygı Duruşunda Bulundu! Havalimanı'nda Yerli Yabancı Turistler Ata'ya Saygı Duruşunda Bulundu!
Ucuzluk denilince hemen hemen herkesin aklına gelen marketlerden biriside Bim market olarak karşımıza çıkıyor. Bim’e her hafta farklı indirimli ürünler geliyor. Bu seferde Cuma günü raflarda yerini alacak olan ürünlerin kataloğu yayınlandı. Rafları baştan aşağıya yenilenecek olan Bim marketlerinde bu hafta dikkat çekici indirimde ürünler bulunuyor. Vatandaşların oldukça dikkatini çeken ürünler 12 Şubat günü raflarda yerini alacaklar. Bu yüzden vatandaşlar bir hayli heyecanlı. Bazı ürünler için vatandaşlar Bim marketinin açılmasıyla beraber raflardaki ürünlere akın ediyorlar.

Katalogda dikkat çeken ürünlerin başında ise elektronik ürünler ve sevgililer gününe özel ürünler yer alıyor. Bu konuda oldukça çeşitlilik sağlanmış durumda. Bim indirimli ürünleri Cuma günü vatandaşlara sunmaya hazırlanıyor. Bu haftaki Bim aktüel ürün kataloğu vatandaşların bir hayli dikkatini çekmiş durumda. Bu yüzden 12 Şubatı çoğu vatandaş iple çekiyor. Birbirinden faydalı ürünler ile vatandaşları buluşturan Bim marketleri bu hafta oldukça fazla ürün çeşitliliği ile ön plana çıkıyor.

Beyaz Eşyalar İndirimler Arasında
Bim tarafından yayınlanan 12 Şubat Bim aktüel ürün kataloğu içerisinde özellikle dikkat çeken ürünler yer alıyor. Bu ürünlere baktığımızda beyaz eşyalardan saç kurutma makinalarına ürün yelpazesi görüyoruz. Çamaşır makinası, bulaşık makinası, saç kurutma makinası, elektronik diş fırçası, cam baskül gibi oldukça kullanışlı ürünler indirimler ile vatandaşla buluşuyor. Tabi ki sadece bunlarla sınırlı değil katalogda birbirinden değerli ürünlerde vatandaşlar ile buluşturuluyor. Bu ürünlere bakacak olursak geniş bir ürün yelpazesi olduğunu görmekteyiz.

Bu ürünler arasında Smart Televizyon, Cam set üstü ocak, Blender seti, mini fırın, bulaşık makinası, çamaşır kurutma makinası, ızgaralık tava, saç düzleştirici, aksesuar ve takı dolabı gibi ürünler bu hafta Cuma günü vatandaşla indirimli bir şekilde buluşuyor. Bunun yanında Saç kesme makinası, cam baskül, elektronik diş fırçası, siyah nokta temizleyici, yer karosu, mikro fiber çift kişilik yorgan, alüminyum kurutmalık, çocuklar için patikler, kol saatleri ve birçok tekstil ürünü indirimli fiyatları ile Cuma günü Bim mağazalarında yer alıyor. Özellikle Bim’de satılan bulaşık makinası fiyatı ile dikkatleri üstüne çeken ürünler arasında yer alıyor.

Elektronik Ürünler Bim Raflarında
Özellikle elektronik ürünler kategorisinde beyaz eşyalar ve profesyonel bakım aletlerinin olması bir hayli heyecan verici. İndirimler ile birlikte gelen çocuklara özel oyuncaklarda Cuma günü BİM raflarında yerini alıyor. Özellikle oyuncak arabalar ve Barbie bebekler çocukların dikkatini çeken oyuncaklar arasında. Bunların yanı sıra çocukların birbirleri ile oynayacağı yer karosu gibi çeşitli oyunlar da dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Dikkat çeken ürünlerden bazılarının fiyatları da şu şekilde açıklandı. Telefon tutucu 3,95 TL, Oje seti 89,90 TL, Aksesuar ve takı dolabı 169 TL, Çamaşır kurutmalığı 89,90 TL ve Ütü masası ise 179 TL gibi fiyatlar ile vatandaşa sunuluyor.Bimin en çok beklenilen ürünlerine geldiğimizde ise burada büyük elektronik ev eşyalarını görmekteyiz. Çamaşır makinasından bulaşık makinasına, televizyona kadar birçok ürün Cuma günü vatandaşla buluşuyor. Fiyatlarına baktığımızda ise Çamaşır kurutma makinası 1599 TL gibi bir rakamla karşımıza çıkıyor. Çamaşır makinası 1799, Bulaşık makinası ise 1599 TL olarak belirtilmekte. Uzun zamandır beklenen dikiş makinası ise 299 TL’den alıcısını bekliyor. Kol saatleri 179 TL olarak belirtilirken Smart TV fiyatı ise 2299 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu hafta açıklanan BİM aktüel ürün kataloğu adeta elektronik ürünlerde indirim rekoru kırıyor. Vatandaşlar heyecanla 12 Şubatta raflarda yer alacak ürünler ile karşılaşmayı bekliyor.