BİM marketler zincirinin Yozgat'taki bir marketinden gençlerin aldığı cipsin içinden ölü fare çıktı!

Yozgat’tabir kız öğrenci yurdunda kalan bir grup öğrenci arkadaşlarının doğum günü kutlaması için BİM marketlerinden alışveriş yaptı.

Alışverişte marketin kendi cipsi olan cipsten alan öğrenciler hayatının şokunu yaşadı. Paketini tabağa boşalttıkları anda fare ölüsünü gören öğrenciler o anları kameray aldı ve sosyal medyadan paylaştı.

Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor! Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor!

Ekonomik olarak uygun fiyatları ile vatandaşın bağlı olduğu zincir marketlerden Bim skandalları bitmiyor. Halk sağlığı tehditte son nokta!

Yozgat’ta bir grup üniversite öğrencisinin aldığı cipsin içinden ölü fare çıktı! BİM marketten alışveriş yapan gençler hayatının şokunu yaşadı. Aldıkları BİM'e öze cips paketini tabağa döken öğrenciler ölü fare ile karşılaştı.

Öğrenciler o anları cep telefonlarından videoya kaydederek sosyal medyada paylaşıp ardından da CİMER'e iletti. Konu sosyal medyad gündem olurken BİM hala konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Kullanıcılar ise denetlemeler yapılmıyor alın görün diye isyan etti!