Türkiye'nin ünlü Market zincirlerinden olan BİM market hakkında şok suçlama sosyal medyaya damga vurdu. BİM Markete giden vatandaşlar satılan ürünlerin gramajlarının eksik olduğunu öne sürdü. Peki, BİM market eksik gramajlı ürün mü satıyor?

Türkiye'nin en ünlü ve uygun fiyatlı zincir marketlere arasında yer alan BİM market ile ilgili iddia sosyal medyayı ayağa kaldırdı. BİM Marketin Un ve şekerde eksik gramajlı ürün sattığı öne sürüldü. BİM marketten alışveriş yapan vatandaşlar evlerine geldiklerinde paketleri taktığı ancak paket üzerinde yazan gramajla kendi tahtalarında çıkan gramajın aynı olmadığını tespit etti. Peki, BİM market gramaj oyunu mu yapıyor? BİM market eksik gramajlı ürün mu satıyor?

bim-market-hakkinda-sok-iddia-bim-market-un-ve-sekerde-eksik-gramajli-urun-mu-satiyor-2

710 gram eksik olduğu iddia edildi

Son dönemlerde artan temel gıda ürünü fiyatları vatandaşlardan tepki çekmeye devam ederken zincir marketlerin oyunlarının ise ardı arkası kesilmiyor. Daha önce de toz şeker de eksik gramajlı ürün sattığı yönünde iddialar çıkan BİM market yeniden bu iddiaların hedefinde. Vatandaşlar sosyal medya hesaplarından BİM marketten aldıkları ürünlerin fotoğraflarını paylaşarak gramajların eksik olduğunu öne sürdü.

bim-market-hakkinda-sok-iddia-bim-market-un-ve-sekerde-eksik-gramajli-urun-mu-satiyor

Şubat Bitmeden Tüpe Bir Zam Daha Geldi! Aygaz ve Bizimgaz Tüp Fiyat Listesi... Şubat Bitmeden Tüpe Bir Zam Daha Geldi! Aygaz ve Bizimgaz Tüp Fiyat Listesi...

BİM Şeker ve unda eksik gramaj var mı?

BİM market 5 kilogram şeker ve 5 kilogram un da eksik gramajlı ürün satıyor. Vatandaşların sosyal medya hesaplarından paylaştıkları görsellere göre eksik gramaj az da değil. BİM marketten alınan 5 kilogramlık bir un tam 40 gram eksik çıktı. BİM market 5 kilogramlık toz şeker de durum daha da vahim. Vatandaşların paylaşımlarına göre 5 kilogramlık toz şeker tam 710 gram eksik çıktı. Konu hakkında henüz BİM marketten herhangi bir açıklama gelmedi ancak vatandaşlar tepkilerini sosyal medya hesapları üzerinden dile getirdi.