Bim diğer pek çok market gibi müşterisinin ihtiyaçlarını ve ekonomisini düşünmeye devam ediyor. Bim, Şok ve A101 gibi marketler, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da ekonomilerini düşünüyor.

8 Kasım Boğa Burcu Ay Tutulması Etkileri! Kova Akrep Aslan ve Boğa Burçlarını Çarpacak! 8 Kasım Boğa Burcu Ay Tutulması Etkileri! Kova Akrep Aslan ve Boğa Burçlarını Çarpacak!
Bim diğer pek çok market gibi müşterisinin ihtiyaçlarını ve ekonomisini düşünmeye devam ediyor. Bim, Şok ve A101 gibi marketler, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da ekonomilerini düşünüyor. Öte yandan mevsime uygun ürünler getirmeye de devam ediyorlar. Kış mevsimindeyken ve havalar bu kadar soğumuşken Bim market, müşterilerine pek çok kgıda ürünü getirdi. Bim'in getirdiği kışlık gıda ürünleri müşterilerinin sıklıkla kullandığı ve sağlıklı yiyecekler olarak raflarda yerini aldı. 16 Şubat Salı günü Bim raflarına yerleşecek olan aktüel ürünler 1 hafta boyunca Bim market raflarında kalacak. 16 Şubat Salı günü gelen aktüel ürünler, 23 Şubat Salı gününe kadar Bim market şubelerinde sizleri bekliyor olacak. Bim'e gelen ürünler arasında her derde deva adeta sağlık bombası olan kelle paça çorbası, ilikli kemik suyu, sarımsak turşusu ve antioksidan içeceği var. Bu ürünlerin yanında Kühne markasına ait sirke çeşitleri de sizleri Bim market şubelerinde bekliyor olacak. Ayrıca propolisler, vitaminler, takviye gıdalar ve pekmez tarzında da ürünler sizleri bekliyor. Bim markete her salı gelen aktüel ürünler, şaşırtmaya devam ediyor. Bim'e bu hafta hangi ürünler gelecek? Bim aktüel katalogda neler var? Bim 16- 23 Şubat aktüel katalog yayınlandı!

Bim'de Bu Salı Aktüel Katalogda Neler Var?


Bim 16-23 Şubat Aktüel Katalog

Bim aktüel kataloğun ilk sayfasına baktığımız zaman bizi daha çok kahvaltılık ve günlük tüketime uygun ürünler karşılıyor. Bim'e gelen gıda ürünlerinin markası ise Pınar olarak belirlenmiş. Pınar markasının peynirleri, sütleri, salamları ve dondurulmuş gıdaları Bim market şubelerinde müşterisini bekliyor.Bim market aktüel kataloğun ilk sayfasında Pınar markasına ait çeşitli ürünlerini ve sıklıkla tercih edilen ürünlerini gördük. Bim aktüel kataloğun ikinci sayfasında ise; Kühne markasına ait sirke çeşitleri yer alıyor. Kühne markasının 250 ml boyutunda olan ceviz, siyah havuç, narlı elma ve portakallı elmalı olan sirkelerini görüyoruz. Bunun yanında Knorr markasına ait olan pilavlarınızda ve diğer tüm yemeklerinizde kullanabileceğiniz ilikli kemik suyu ve sağlık bombası olan kelle paça çorbasını görüyoruz. Balparmak markasının propolis yoğun balını ve tek kullanımlık ballarına da mutlaka göz atmalısınız. Kampotu markasının vitamin kapsülleri de Bim marketlerde stok bitirecek ürünlerden olacağa benziyor. Lipton markasının bitki çayı çeşitleri de 6.95 TL'den sizleri bekliyor olacak. Baharat sevenlerin ise yüzü gülecek. Bim'e bu hafta pul biber, isot, zencefil ve zerdeçal gibi aktar ürünü olan baharatlar gelecek. Yine ilk sayfada gördüğümüz Pınar ürünlerine ek olarak bu sayfada da Pınar markasının ürünleri yer alıyor. Pınar laktozsuz sütler 6.95 TL'den sizleri beklerken, Pınar markasına ait D vitaminli süt 4.75 TL'den sizleri bekliyor olacak. Pınar'ın yanında Eker markası da süt ve süt ürünleri konusunda oldukça tercih edilen bir markadır. Eder probiyotik yoğurtlar 4'lü set halinde raflarda yerini alırken Eker kefirler 200 ml boyutu ile tekli satılıyor.