Vatandaşın cep dostu, aile ekonomisine katkı yapan marketlerden BİM'de kaçırılmayacak bir kampanya başlıyor. BİM'de 22 Aralık Salı günü başlayacak olan kampanya da yok yok ! 22 Aralık Salı başlayan kampanya tam 1 hafta sürecek.

Translate Hatası Yapan ODTÜ Mezuniyet Pankartları Arapça İle Tekrar Gündem Oldu! Dahası Var! Translate Hatası Yapan ODTÜ Mezuniyet Pankartları Arapça İle Tekrar Gündem Oldu! Dahası Var!
Vatandaşın cep dostu, aile ekonomisine katkı yapan marketlerden BİM'de kaçırılmayacak bir kampanya başlıyor. BİM'de 22 Aralık Salı günü başlayacak olan kampanya da yok yok ! 22 Aralık Salı başlayan kampanya tam 1 hafta sürecek. 1 hafta sürecek olan kampanya 29 Aralık 2020'de bitecek. Kampanyalı ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu unutmayın. Hangi mağazada kaç stok var bilinmese de, her şubede ürünler bulunacak. BİM aktüel katalog da neler var ? BİM'den neler alınmalı ? BİM indiriminde neler var, hangi ürünler indirime girecek ?

İlk sayfaya baktığımızda evde olduğumuz zorunlu karantina döneminde sıklıkla kullandığımız ürünlerin olduğunu görüyoruz. Söke markasının 10 kglik unu, hanımların ilgisini çekeceğe benziyor. Bunun yanında bulaşık makinesi tableti, domates salçası gibi her zaman her evin ihtiyacı olan ürünler yer alıyor. Bu ürünlerin yanında pratik lezzetlerin markası olan Polonez'in dana et füme, hindi füme, hindi jambon, piliç füme gibi ürünlerine de yer verilmiş. Polonez markasının yanında Namet'in dana kavurması ve piliç jambonu da sizleri bekliyor.İkinci sayfaya baktığımızda ise ilk sayfaya göre daha farklı ürünler olduğunu görüyoruz. İlk sayfada olan yemeklik, kahvaltılık ürünlerden ziyade daha atıştırmalık abur cuburlara yer verilmiş. PastaMilan markasının çikolatalı mozaik pastası 6,99 TL'dan sizleri bekliyor. Bunun yanında kaçırılmayacak ürünlerin kesinlikle başında gelen ise Kahve Dünyası'nın fındık kreması ve diğer ürünleridir.