AKP Genel Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Miami’de 'Okan Tower' adlı lüks apartmanın temelini atması ile gündeme geldi.

Binali Yıldırım, Miami’de Okan Grubu’nun yaptırdığı ‘Okan Tower’ adlı 70 kat ile dikkat çeken lüks apartman dairelerinin bulunduğu binanın temel atma törenine katıldı.

AKP Grubunun gözde isimlerinden Binali Yıldırım, Okan Grubu’nun Floroda Eyaleti’nin Miami kentinde yaptırdığı ‘Okan Tower’ adlı lüks apartman dairelerinin bulunduğu 70 katlı binanın temel atma törenine katılması ile dikkat çekti.

Türk asıllı işadamı Okan Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Okan tarafından yaptırılacak Okan Tower’da 163 rezidans daire ile Hilton tarafından yönetilen 236 kiralık rezidans ve bir Hilton Oteli yer alacağı öğrenildi.

Uluslararası yerleşenleriyle ünlü Miami Kenti’nde ülke zenginlerinin oturduğu lüks binaların olduğu mahalleler bulunuyor. ABD’nin birçok ülkeden seyahat yasağını kaldırmasından sonra aralarında Okan Grubu’nun da bulunduğu emlak piyasasının hareketleneceğini düşünen şirketler yeniden harekete geçmiş durumda.

Bekir Okan, iş hayatındaki 50. yılını kutladı

Türkiye'ye Türkiye'yi Anlatıp "Doğalgazı bırak "ekmek" çıksın ekmek" Diyen Çocuk Aranıyor! Videonun Devamı Çıktı! Türkiye'ye Türkiye'yi Anlatıp "Doğalgazı bırak "ekmek" çıksın ekmek" Diyen Çocuk Aranıyor! Videonun Devamı Çıktı!

Okan Grubu ABD Yöneticisi Kasım Badak bu proje ile çok sayıda birim satabileceklerine inandığını söylerken Miami’nin en yüksek kulelerinden biri olacak ‘Okan Tower’ın 2026 yılında tamamlanması bekleniyor.

Bu arada Okan Grubu’nun İstanbul’da bir vakıf üniversitesi ve hastanesi bulunduğu bilinirken, Türk Devletleri Teşkilatı Aksakallar Heyeti Başkanlığını da yapan Binali Yıldırım’ın sadece temel atma töreni için mi Miami’ye gittiği yoksa ABD’nin başka kentlerinde temasları olup olmadığı bilinmiyor.