Son dakika haberi Vakıfbank tarafından duyuruldu. 3 bin TL'ye kadar ödeme alacak olan kişiler Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi veya nakit avans limiti kullanabilecek. Vakıfbank tarafından yapılan bu duyuruda 3000 TL ATM üzerinden ödeneceği ve düşük faiz oranları ile geri ödeme imkanından faydalanabilir hakkında bilgilere verildi. Özellikle yeni hesap açan vatandaşlar 3000 tl ye kadar almış oldukları bu ödemeler ile birlikte hesaplarına anında ödeme Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden yapabilir. Hesap açan vatandaşlar 1 dakika içerisinde internet bankacılığı şifresi oluşturarak Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan anında kredi desteğinden faydalanabilir. Vakıfbank düşük faiz oranları ile yapmış olduğu bu kampanyayı aralık ayı sonuna kadar vereceğini de açıkladı.

Vakıfbank 3000 TL ödeme başvurusu

Devlet bankası olan Vakıfbank yapmış olduğu Bu kampanyada 3000 TL acil ihtiyacı olan vatandaşlara hızlı bir şekilde onay verecek. VakıfBank'ın Kendi resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu duyuru ile birlikte 3 bin TL'ye kadar ödeme alacak olan kişilere ATM üzerinden ve mobil uygulama üzerinden hızlı bir şekilde onay verileceği açıklandı. Vakıfbank kampanya duyurusunu yaptıktan sonra başvuru yapan kişiler düşük faiz oranları ile işlem yaparak bu kampanyadan faydalanabilecekler. 

Vakıfbank emekliye 3000 tl ödüyor mu?

VakıfBank emekli olan vatandaşlara 3000 TL'ye kadar Ödeme yapacak. Vakıfbank üzerinden emekli olan kişiler 3000 TL ödeme almak istiyorsa bu bankadan maaş alması ve internet bankacılığı kullanması gerekir. VakıfBank emekli olan vatandaşlara vermiş olduğu 3000 TL ödeme de acil nakit desteği için isteyen kişilere ihtiyaç kredisi isteyen kişilere ve artı para olarak kredili mevduat hesabı verecek. İhtiyaç kredisi ve artık onu başvuruları bize bankanın mobil uygulaması üzerinden istediğiniz zaman yapabilirsiniz. 

da13-2

Vakıfbank üzerinden 3000 TL kullanmak isteyen kişiler ATM üzerinden onay almak istiyorsa en yakın Vakıfbank ATM'si ne gidecek buradan bankamatik kartını soktuktan sonra başvuru yapabilir ve onay alırsa şubeye gitmeden kendi Vakıfbank hesabına onaylanan tutarı atabilir. Vakıfbank resmi internet sitesine girerek güncel kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.