Yıllar sonra ekranlara dönecek olan Bir Demet Tiyatro hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak çok merak ediliyor. 1995 yılında başlayan ve 2007 yılına kadar ekranlara gelen Bir Demet Tiyatro dönemine damga vurmuş en sıcak projelerden biriydi.

Yıllar sonra ekranlara dönecek olan Bir Demet Tiyatro hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak çok merak ediliyor. 1995 yılında başlayan ve 2007 yılına kadar ekranlara gelen Bir Demet Tiyatro dönemine damga vurmuş en sıcak projelerden biriydi.Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Ozan Uygun, Birsu Demir, Zerrin Sümer, Serhat Özcan, Erdal Tosun, Deniz Özerman, Altan Erkekli, Şebnem Dönmez, Özge Özberk, Ata Demirer, Pelin Körmükçü gibi bir çok ismin yer aldığı proje toplam 8 sezon devam etmişti. 1995-2002 yılları arasında Star TV ekranlarında yayınlanan program,  2006-2007 sezonunda ATV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Peki Bir Demet Tiyatro tekrar bölümleri hangi kanalda yayınlanacak?

Bir Demet Tiyatro hangi kanalda saat kaçta?

O banka emekliye para YAĞDIRIYOR! Karşılıksız 10.000 TL ödeme IBAN’A yatacak O banka emekliye para YAĞDIRIYOR! Karşılıksız 10.000 TL ödeme IBAN’A yatacak


Tam 13 yıl sonra eski bölümleriyle geri dönmeye hazırlanan Bir Demet Tiyatro'nun ilk bölümü 13 Haziran'da yayınlanacak. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Bir Demet Tiyatro programının yeniden ekranlara gelecek olması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.