Bir erkeğin saldırısına uğrayan Bahar Candan hastaneye kaldırıldı!

"İşte Benim Stilim" isimli moda yarışmasıyla Türkiye genelinde tanınmaya başlanan Bahar Candan, Uludağ'da katıldığı bir partide hiç beklemediği bir saldırıyla karşılaştı. TV8'de ekrana gelen "Doya Doya Moda" programında yarışan Bahar Candan için keyifli

Magazin 26.03.2021 - 10:01 04.05.2021 - 04:20 İlan35
"İşte Benim Stilim" isimli moda yarışmasıyla Türkiye genelinde tanınmaya başlanan Bahar Candan, Uludağ'da katıldığı bir partide hiç beklemediği bir saldırıyla karşılaştı. TV8'de ekrana gelen "Doya Doya Moda" programında yarışan Bahar Candan için keyifli başlayan gece kabus gibi sona erdi. Tatil için Uludağ'da bulunan Bahar Candan bir eğlence mekanına gitti. Burada eğlenmeye başlayan Bahar Candan, yanına gelerek "Seni de tipini de beğenmiyorum" diyen Murat adlı bir kişinin saldırısına uğradı.Önce sözlü tacize maruz kalan ardından ise şiddet gören Bahar Candan neye uğradığını şaşırdı. Kendisini taciz eden adamın tekme tokat saldırısına uğrayan Bahar Candan'ın yüzü kan revan içinde kaldı. Saldırıdan sonra hastaneye kaldırılan Bahar Candan tedaviye alındı. Bahar Candan'ın saldırıya uğradığı haberini, kendisi gibi moda programlarında yarışan kardeşi Nihal Candan verdi.


"Doktorlar yumruk değil kesici alet diyor"


"Söylemezsem Olmaz" adlı programa katılan Nihal Candan, haberi İstanbulda'yken aldığını ve şoka uğradığını belirtti. Kardeşinin ciddi bir saldırıya uğradığını ve ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını aktaran Nihal Candan, kardeşinin yanağına ve yüzüne dikiş atıldığını söyledi. Kardeşi Bahar'ın yüzüne yumruk darbeleri aldığı şeklinde bir ifadesinin olduğunu belirten Nihal Candan, doktorlara göre yaraların yumrukla değil kesici bir cisimle saldırı sonucu oluştuğunu kaydetti.


Yanağına 10 dikiş atıldı


Nihal Candan'ın, yanağına 10 dikiş atılan Bahar Candan'ı bir an olsun yalnız bırakmadığı belirtildi. Sosyal medya hesabından da olaya ilişkin paylaşımda bulunan Nihal Candan, aile olarak zor günler geçirdiklerini aktardı. Paylaşımını "Dünyada kötülüğün son bulması dileğiyle" şeklinde bitiren Nihal Candan'ın hastaneden taburcu edilen kardeşi Bahar Candan'ı yemeğe çıkardığı belirtildi. Öte yandan Bahar Candan'a saldırdığı iddia edilen Murat adlı kişinin de gözaltına alındığı ve nöbetçi mahkemeye çıkarıldığı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@