Bir İntihar Daha! Kendini Korkuluklara Asarak İntihar Etti!

Bir intihar haberi daha! Dün tramvayın önüne atlayarak intihar eden vatandaş sonrası bugünde intihar haberi geldi. İstanbul'da bir vatandaş köprünün demir korkuluklarına kendini astı!

Genel 05.05.2021 - 12:59 05.05.2021 - 12:59 Ece Sahan

İntihar haberleri çoğalmaya devam ediyor. 2 gün önce peş peşe yaşanan 4 intihar olayı sonrası dün ve bugünde 2 vatandaşımızdan daha intihar haberi alındı.

Zaten kötü olan ekonomik buhrana birde koronavirüs eklenip, haksızlıklar gözler önüne serilince vatandaş daha fazla dayanamadı. Gücü tükünen ve umutsuzluğu iliklerine kadar hisseden vatandaşlar intihar psikolojisine girdi. Arka arkaya intihar haberleri geliyor.

Uzmanlar hem ekonomik hemde sosyal medyada haksızlıkların, nefret söylemlerin, ve korkunç haberlerin ve yorumların yayılmasının insanları iyice bulanıma ve umutsuzluğa sürüklediğini söyledi. 

Dün bir vatandaş tranvayın önüne kendini atrak intihar ettiği görüntüler sosyal medyaya yayılırken bazı yayın organların görüntüleri vermeyip, kaza diye yazması tepki aldı. Dün ki intihar girişiminde Bağcılar-Kabataş seferini yapan tramvayın önüne atlayarak intihar girişiminde bulunan vatandaşın ağır yaralandığı öğrenildi. 

SANCAKTEPE'DE KÖPRÜYE KENDİNİ ASTI!

Bugün bir intihar haberi daha alındı. İstanbul Sancaktepe'de köprünün demir korkuluklarında iple asılmış bir erkek cesedi bulundu. Konuyla ilgili net biligleri geldikçe yayınlayacağız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@