Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Bir Küçük Gün Işığı dizisi harika bir hikaye ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

Konut Sahibi Olmanın Tam Sırası! Ev Sahipleri Fiyatları Düşürdükçe Düşürüyor! Konut Sahibi Olmanın Tam Sırası! Ev Sahipleri Fiyatları Düşürdükçe Düşürüyor!

NGM yapım, Özgür Evren Heptürk’ün senaryosunu kaleme aldığı ve Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğini yaptığı Bir Küçük Gelin dizisi hem konusu açısından hem de oyuncu kadrosu bakımından oldukça beğenildi. Dizinin konusu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı dizi severler tarafından araştırılmaya başlandı. Televizyon dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisi konusu bakımından yeni sezon dizileri arasında en iddialılar arasında yer alacak gibi görünüyor.

1_1280x720-8Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Konusu Ne?

Yaz dizileri arasında en iddialı proje olarak ekranlara gelmeye hazırlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisi, dizi severler tarafından merakla bekleniyor. Dizinin hikayesi ve oyuncu kadrosu dizi severler tarafından araştırılmaya başlandı. İzleyiciler dizinin hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacağını da sorgulamaya başladı. Dizi dram türünde ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

NGM Yapımın üstlendiği, yapımcısının Nazlı Heptürk,’ün olduğu, yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ım oturduğu ve senaryosunu Özgür Evren Heptürk’ün oturduğu Bir Küçük Gün Işığı dizisi,  dram türünde olup konusu ile ilgili olarak henüz kesin bir bilgi paylaşılmadı. Dizinin yayınlanacağı kanalın resmi internet sitesinde duyurulan Bir Küçük Gün Işığı dizisi ile ilgili olarak “Bilemezsin belki de en büyük hediye dayanamayacağını sandığın acılardır” açıklaması yapılarak bu cümle paylaşıldı.

Yaz sezonu dizileri arasında yer alan Bir Küçük Gün Işığı dizisi için geri sayım başladı. Dizinin başlayacağı günü sabırsızlıkla bekleyen izleyici aynı zamanda hangi kanalda yayınlanacağını da merak ediyor. Dizi severler, Bir Küçük Gün Işığı Dizisi için sabırsızlıkla bekliyor.

4_1280x720-11

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Yaz sezonu projeleri arasında yer almaya hazırlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisi ATV ekranlarında izleyici ile buluşmayı bekliyor. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu Bir Küçük Gün Işığı dizisi sosyal medyada gündem oldu. Yaz sezonunda izleyiciler ile buluşacak diziler arasında yer alan dizinin oyuncu kadrosu da merak konusu oldu.

ATV ekranlarının yaz sezonunda en iyi dizileri arasında yer almaya hazırlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisi dram türünde olup izleyenleri ekranlara kilitleyeceğe benziyor. Dizinin uyarlama olup olmadığı hakkında da henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Dizinin oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Mahkum dizisinden ayrılan ünlü oyuncu Seray Kaya, ATV’DE yeni yaz sezonunda ekrana gelecek olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin başrol oyuncusu olduğu söylendi. Ünlü oyuncunun partneri ise merak konusu oldu.