ATV ekranlarının Yasak Elma'ya rakip dizisi Bir Küçük Gün Işığı dizisi son bölümde reytinglerde aşağılara doğru kaymaya başlayınca Bir Küçük Gün Işığı final yapacak mı? kaç bölüm sürecek? Bir Küçük Gün Işığı finali ne zaman soruları sorulmaya başladı.

ATV ekranlarının yeni sezon dizisi Bir Küçük Gün Işığı zorlu reyting akşamı olan Pazartesi akşamlarına tutunmaya çalışırken, Alparslan Büyük Selçuklu ve Yasak Elma dizilerinin gölgesinde kalmaya da devam ediyor.  Ancak Bir Küçük Gün Işığı dizisi heyecanlı sahnelerini her bölümde kat be kat arttırırken, 6 sezondur devam eden Yasak ELma dizisini geçmeye ant içmiş gibi duruyor.

Bir Küçük Gün Işığı dizisi başrol oyuncusu Berk Oktay bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezon Yasak Elma dizisinde ayrılmış ve aynı gün aynı saatte Bir Küçük Gün Işığı dizisi ile rakip olmuştu. 

Bir Küçük Gün Işığı dizisi için ATV kanalı şu sıralar dikkatle takipte. Çünkü dizi ile kanal arasında yapılan 16 bölümlük sözleşme sonrasında reytinglerin devam edememesi durumunda dizi finale gidebilir. Ancak her hafta 3. lük ya da 4.lükle sınanan Bir Küçük Gün Işığı dizisi eğer ki 16 bölüm sonunda seyrine aynı şekilde devam ederese dizinin devam edeceği bildirilse de dizi yapımcıları Bir Küçük Gün Işığı final yapacak mı sorusuna yanıt vermiyor. Bir Küçük Gün Işığı ne zaman final yapacak sorusunun yanıtı olarak da karşımıza 2023 Haziran çıkıyor. 

Ocak ayı Bekleniyor

Bir Küçük Gün Işığı dizisi için yeni sene akıbetinin belirleneceği tarih olacak. Bir Küçük Gün Işığı final yapacak mı sorusunun yanıtını Ocak 2023 de alacağız. Çünkü ATV kanalı ile sözleşmesi o zaman bitecek ve devam kararı alınsa bile dizinin çok uzatılmayacağı da ortaya atılan iddialar arasındaki yerini alırken, bu açıklamanın bile Dallas'a yaklanan Yasak Elma'ya gönderme olarak nitelendirenler mevcut. 

BKGI final mi yapacak?

Ancak Bir Küçük Gün Işığı dizisi için Ocak ayının güzel geçeceği hatta biraz daha fazla duygusallık ve heyecan ile yaz sezonuna kadar devam edeceğini sizlere söyleyebiliriz. Yasak Elma'nın bu sezon final yapacak olması da Bir Küçük Gün Işığı dizisinin önünü açacaktır. 

Reytinglerden memnunlar

Bir Küçük Gün Işığı yapımcısı Emre Kabakuşak ile ATV kanlı sözcülerişnin bir araya gelmesi sonrasında dizinin yaza kadar devam etmesinde bir sakınca olmadığı, dizinin kanala para kazandırdığı konusunda da hem fikir oldukları söylenirken, sadece reytinglerde sıralama konusunda sıkıntı olduğu da aşikar ortada.

 Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?  Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Küçük Gün Işığı reytingleri nasıl?

6 bölümü geride bırakan Bir Küçük Gün Işığı ne zaman final yapacak sorusunun yanıtı ilk etap Ocak sonrasında yolculuk Haziran diyelim. 6 bölümlük reytinglere bakacak olursak Bir Küçük Gün Işığı dizisi 5.00 ortalama reyting oranına sahip. 

Yani izleyicinin dizisine sadık kalması, başka dizilere kaymaması ve dizinin heyecanlı ve duygusal bir şekilde devam etmesi, durumunda Bir Küçük Gün Işığı ne zaman final yapacak Bir Küçük Gün Işığı kaç bölüm sürecek soruları için yanıt vermek henüz erken olacak.