Bir Peri Masalı dizisinin final yapacağı iddia ediliyordu. Bir Peri Masalı dizisi hakkında güncel gelişmeler mevcut. Bir Peri Masalı finali onaylanacağa benziyor.

Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor

Fox TV ekranlarında sezon dizisi olarak başlayan Bir Peri Masalı final yapacak mı?  sorusu nihayetinde yanıtını buldu. Bir Peri Masalı neden bitti? Bir Peri Masalı neden final yaptı?  sorusu finalinin kesinleşmesi sonrasında merakla araştırılıyor.  Peki Bir Peri Masalı neden bitti? 

Fox TV ekranlarında geçtiğimiz hafta 4. bölümü ile ekranlara gelen ve adeta tökezleyen Bir Peri Masalı dizisi aslında yaz dizisi olarak başlamalıydı dedirten yorumlar şu sıralar yapılıyor.   Alina Boz'un dizisi Bir Peri Masalı  bu hafta yayınlanacak olan 5. bölümü sonrasında yapımcıları ve Fox TV ekibini bir araya getirip toplantı yaptıracak.  Reytinglerin düşmesi ile birlikte  zaten kanala kazanç sağlattırmayan Bir Peri Masalı dizisi ile alakalı geçtiğimiz günlerde final yapacak konusu konuşulmuş ve dizinin ilk bölümünden itibaren zaten bir reyting sahibi olamadığı gözler önüne serilmişti. Şimdilerde ise FOX TV kanalını zarara soktuğu bilinen Bir Peri Masalı dizisi önümüzdeki hafta final yapacak. 

Aleyna Boz, Tarık Emir Tekin, Nazan Kesal ve Baran Bölükbaşı gibi oyuncuların yer aldığı aslında oyunculardan değil de senaryosundan kaybettiği bilinen basitsenen dizi Bir Peri Masalı zaten Kuruluş Osman gibi bir yapımın karşısında duramayacağı bilinmekteydi. 

26 ekim 2022 akşamı 5 bölümü ile yayınlanacak olanBir Peri Masalı dizisinin akıbeti belirlenecek.

 Reyting mücadelesinin en Zorlu günü olan Çarşamba akşamı yayın hayatına başlama kararı alan Bir Peri Masalı ekibi Fox TV ekranlarında reytinglerde verdiği mücadeleyi kaybetmesi sonrasında dizinin 1 Kasım 2022 tarihinde final yapacak iddia ediliyor