Bankalar bağlamında emekli vatandaşların son zamanlarda yaşadıkları ekonomik ve nakit sıkıntılara çözüm arayışı içine girmiş durumda. Emekli vatandaşların nakit para problemlerine çare olmaya devam ediyorlar.

Peş peşe açıklama yapıldı. Bir tane şartı yerine getiren SGK-SSK'lı emekliler 2.000 TL ödeme alıyor! Bankalar bağlamında emekli vatandaşların son zamanlarda yaşadıkları ekonomik ve nakit sıkıntılara çözüm arayışı içine girmiş durumda. Emekli vatandaşların nakit para problemlerine çare olmaya devam ediyorlar. Emekli vatandaşlara sürekli olarak verilen promosyonlar gelir kaynağı olmuş durumda. Bu hususta Şekerbank doğrultusundan emekli promosyon ödemeleri ile ilgili mühim bir bildirime yer verilmiştir. Banka doğrultusundan oluşturulan bildirimde müşterilerin tek bir koşulu yerine getirilmesi halinde geri ödemesiz olarak para ödemesinin uygulanacağı bilgi kapasitesi paylaşıldı.

Şekerbank son olarak yaptığı açıklama ile 3 sene bağlamında  emekli maaşlarının keni bankalarında alınması sonrasında emeklilere promosyon ödemesi yapıyor. Bu ödeme tutarı ise 2000 TL olarak göze çarpıyor. Emekliler amacıyla para ödemesinin uygulanacağı bilgi kapasitesi paylaşıldı. Tek seferde 2000 TL ödeme yapılması planlanırken, bu ödemenin bildiren promosyon koşullarına ve emekli maaş koşulları da emekli vatandaşların aldıkları maaş miktarlarına göre belirlenmektedir. 

Şekerbank bağlamında yapılan emekli ödemeleri 2.000 ve 2.750 TL arasında olmaktadır. Ayrıca Şekerbank'tan otomatik ödeme talimatı verenlere ekstra olarak 250 TL emekli promosyonu için ise tandığını davet edenlere yine 250 TL ödeme yapılacağı açıklanmıştır. 

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

Kampanya ay sonu bitiyor 

Şekerbank bağlamında yapılan bu promosyon kampanyasına ilgi oldukça fazla olmuştur. Emekli maaşlarını banka şubesine gitmeden de alabilirsiniz. Öte yandan emekli maaşlarını Şekerbank'a taşımakta bir o kadar kolay olmaktadır. 

Şekerbank mobil programı üzerinden, olabildiğince basit bir şekilde ve kısa sürede 2.000 TL’ye varan limitlerde emeklilere özel olarak emekli maaşları üzerinden promosyon ödemesi alabilirsiniz.