Bir Yaz Dizisi Aşkı Daha Gerçek Oldu! Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Görüntülendi!

Yaz dizilerinden bir aşk daha gerçek oldu. Dizilerden bir bir aşk haberleri gelmeye devam ediyor. Baht Oyunu dizisinin başrolleri arasında çekim gerçeğe taşındı!

Dizi Haberleri 21.06.2021 - 12:20 21.06.2021 - 12:25 Ece Sahan

Kanal D'nin yeni yaz dizilerinden biri olan Baht Oyunu ilk bölümü ile geçtğimiz haftalarda ekrana gelmişti. İlk bölümü oldukça eğlenceli olmasına rağmen reytinglerde düşük seyretmişti.

Hekimoğlu dizisinin Emre'si Aytaç Şaşmaz ile sempatikliği ile göz dolduran Cemre Baysel'in başrolünde yer aldığı Baht Oyunu dizisi ilk bölümü ekrana geldi. Dizi reytinglerde bu senenin tüm yaz dizileri gibi oldukça düşük reytingler elde etti. 

Türk izleyicisi son yıllarda tamamen klişe dram, isitismar, acıtasyon ve mafya dizilerini tercih etmesini sürdüyor. Yaz sezonun gelmesi ile ekranların rahatlayacağı, komedi ve romantik dizilerinin ortaya çıkacağına sevinirlen bu sene yaz dizileri odukça kötü reytingler elde etti.

Ekranların en kaliteli işlerinden biri olmasına rağmen reytinglere yenik düşen dizilerden biri olan Hekimoğlu'nun Emre'si Aytaç Şaşmaz Baht Oyunu dizisi ile seyirci ile buluştu. Tam bir romantik komedi yaz dizisi olan Baht Oyunu özellikle Cemre Baysel'in canlandırdığ Ada karakterinin sempatikliği ve komikliği ile geçer not aldı. 

Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz uyumu da geçer not almış ve ikili arasındaki çekimin seyirciye geçtiği görülmüştü. O çekim gerçek oldu. Bir dizi aşkı daha gerçek oldu. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz arasındaki yakınlaşma sette dedikodulara neden olmuştu. O aşk artık belgelendi.

Cemre Baysel, Aytaç Şaşmaz Uğruna 5 Yıllık İlişkisini Bitirdi!

Baht Oyunu dizisinin yıldızları dizinin Ada'sı Cemre Baysel ve dizinin Bora'sı Aytaç Şamaz arasında sette yakınlaşma olduğu görüldü. İkili arasında başlayan aşk üzerine Cemre Baysel'in 5 yıllık ilişkisini dahi bitirdiği öğrenildi.

İkilinin birbir ile uyumu çok beğenilmiş ikilnin hayranları ikiliyi birbirlerine çok yakıştırmıştı. Ve o aşk gerçek oldu ancak dedikodular bitmedi.

REKLAM AŞKI MI?

Aşkın ortaya çıkmasının ardından reytingler kötü gelince reklam aşkına mı başvuruldu? Bir Sen Çal Kapımı hikayesi daha yorumları yapıldı. 

Sen Çal Kapımı dizisininde Kerem Bursin ve Hande Erçel arasında aşk olduğu iddia edilmiş ancak ikili bu iddialarla alay etmiş ve kabul etmemişti. Ne zamanki reytingler düştü ikili aşklarını ilan etmiş ve bu durum reklam aşkı iddialarına neden olmuştu. 

Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz arasında da reklam aşkı haberleri olduğu iddia edildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@