Kim Kardashian’ı ve çalkantılı evliliğe sahip olduğu ünlü rapçi Kanye West’i bilmeyen tanımayan yoktur. Ünlü iki isim boşanma aşamasında oldukları haberleri ile son dönemde gündemde yer edinmişlerdi.

Reality şov yıldızı Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan ünlü rapçi Kanye West çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İlginç fikirleri ile bildiğimiz ve Amerika Birleşik Devletleri Başkanlığı için aday olan Kanye West, bir yıl içerisinde evsiz kalmayı planladığını açıkladı.

Ünlü rapçi Los Angeles'taki evsizlikle mücadeleye destek vermeyi planladığını, bunun için kendi şirketlerini kullanarak ihtiyacı olanlara eğitim ve barınma sağlanmasına katkı vereceğini daha önce bildirilmişti.

PIz0t3XWnEOXJE-gegdkJA

Dünyaca ünlü rap sanatçısı Kanye West, Amerika Birleşik Devletleri Başkanlığı için girdiği yarışta yaptığı çarpıcı konuşmalarla ve mitinglerine "kurşun geçirmez yelekle çıkması" ile de ayrıca gündeme gelmişti.

Her fırsatta Amerika'da evsizlik sorununa dikkat çeken ve kapitalist düzenin toplumu öldürdüğüne inandığını söyleyen Kanye West, bu konuda yeni bir adım atıyor olacak. Ünlü isim tekrar kapitalist düzene dikkat çekerek "Bunu değiştirmenin zamanı geldi" diye konuştu ve "sahip olduğum tüm evleri kiliseye çevireceğim" dedi.

Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak? Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak?

3098413_2419e3d5e27beaef5d2fcd81e06fc3fc_640x640

"Bu kimsesizler evini inşa ediyoruz ve bu herkesin gidebileceği bir yer olacak" diyen isim bir yıl içerisinde evsiz kalacağını da belirtti.

Yakın zamanda adını Ye olarak değiştiren rapçi, geçtiğimiz hafta sanatçı arkadaşı Drake'le birlikte verdiği yardım konseri sırasında eşi Kim Kardashian'la barışma arzusunu tekrarlamıştı ancak Kanye West'in aleni teklifine rağmen Kardashian, rapçiden boşanma arzusunu yinelemişti.

Bu arada ünlü ve başarılı rapçi Kanye West'in en son albümü Donda, önceki aylarda piyasaya sürülmüştü.

kim-kardashian-ile-bosanma-karari-alan-kanye-west-14191098_7367_m