Yaşanan pandemi ile birlikte tüm dünya evlere kapandı. Evine kapanan ve 1 senedir evinden çıkmayan ünlü rock yıldızı Şebnem Ferah'ın son halini görenler oldukça şaşırdı.

Fenerbahçe Dinamo Kiev izle FB Kiev canlı maç izle jestyayın netspor taraftarium24 canlı seyret Fenerbahçe Dinamo Kiev izle FB Kiev canlı maç izle jestyayın netspor taraftarium24 canlı seyret
Yaşanan pandemi ile birlikte tüm dünya evlere kapandı. Evine kapanan ve 1 senedir evinden çıkmayan ünlü rock yıldızı Şebnem Ferah'ın son halini görenler oldukça şaşırdı. Geçtiğimiz sene Mart ayında ülkemize gelen koronavirüs sonrasında alınan önlemler dolayısıyla ülkemizdeki vatandaşlar karantinaya girerek evlerine kapandı. Koronavirüs kimisini çok korkuturken kimisini ise pek etkilemedi. hastalığa yakalanmaktan korkmayan, hatta virüs hayatımızda hiç yokmuş gibi davranan kişilerin sayısı da oldukça fazla. Öte yandan bunun tam tersi bir durumda söz konusu. Nasıl ki koronavirüs kimisinin hayatını hiç etkilemiyorsa kimisinin de hayatını bambaşka bir hale çevirdi. Hayatı bambaşka hale çevrilen ünlü isimlerden birisi de Şebnem Ferah oldu. Rock müzik deyince akla ilk gelen isimlerden olan ve rock müziğin kraliçesi olarak bilinen Şebnem Ferah 1 senedir evden çıkmıyor.

Geçtiğimiz sene Mart ayında, koronavirüsün ilk vakası ile birlikte evine kapanan Şebnem Ferah'ın bir senedir evinden çıkmadığı biliniyor. Ünlü rock yıldız markete dahi gitmiyor. Evinden çıkmayan Şebnem Ferah, evine de herhangi bir misafir kabul etmiyor. Kimseyle görüşmeyen ve kendisine tamamen izole bir hayat oluşturan Şebnem Ferah, evinde saatlerce çalışıyor. 1 senedir evden çıkmayan ve kimseyle görüşmeyen rock yıldızı Şebnem Ferah, evinde saatlerce şarkı sözü yazıp beste yapıyormuş. Koronavirüsün etkisiyle tamamen kendisini müziğe ve işine veren Şebnem Ferah, sosyal medyada paylaşımlarına devam ediyor.Yüz yüze sosyalleşmeyi hayatından tamamen çıkaran Şebnem Ferah, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ve canlı yayınları ile sevdikleriyle iletişim kuruyor. Sahneye çıkmayı, konser vermeyi, şarkı söylemeyi ve sevenleri ile buluşmayı çok özlediğini belirten Şebnem Ferah, uzun bir süre daha evden çıkmayacağını da söyledi. 48 yaşında olan rock yıldızı Şebnem Ferah, evinde piyanosu ve diğer müzik aletleriyle birlikte çalışmalar yapıyor. Bununla birlikte çeşitli sanatçılara şarkı sözü yazarken kendisi içinde yeni besteler yapıyor.Müziğe olan ilgisi ve yeteneği ailesinden gelen Şebnem Ferah'a bu karantina günlerinde en iyi gelen şey de yine müziği olmuş. Anne ve babasını yıllar önce kaybeden Şebnem Ferah, tek başına evinde bir yaşam sürüyor. Üç kız kardeş olan Şebnem Ferah, kardeşleri ile de sadece telefon ile görüşüyor. Bununla birlikte ünlü şarkıcı, böyle günlerde kendisiyle kaldığında çok daha iyi çalışabildiğini ve ürettiğini belirtti. Anne ve babasının vefatı sonrasında da kendisini eve kapatan ve günlerce şarkı sözü yazan Ferah, pandemi döneminde de kendisini eve kapattığı ve yeni şarkıların yolda olduğunu söyledi.Mart ayından beri evinden çıkmayan Şebnem Ferah'ın bu süreçte gördüğü tek kişinin yardımcısı olduğu biliniyor. Şebnem Ferah, alışverişini ayda iki kere olacak şekilde yardımcısına yaptırıyor. Evinden dışarı çıkmayan ve evine de misafir kabul etmeyen ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından son halini paylaştı. Ünlü rock yıldızı Şebnem Ferah, Instagram hesabından güncel halini paylaştı. Normalde görmeye alışık olduğumuz tarzının dışında bir görünüm ile takipçisine paylaşım yapan Ferah, takipçilerini de şaşırttı. Rock müzik yıldızı Şebnem Ferah, tarzı ve müziği gereği ağır ve koyu makyajlar yapıyor. Yaptığı koyu makyajlar ile tanıdığımız Şebnem Ferah, son sosyal medya paylaşımında oldukça farklı bir haldeydi. Siyah göz kalemleri, koyu farları ve koyu rujları olmadan fotoğraf paylaşan 1972 doğumlu rock yıldızı, makyajsız halini paylaştı. Şebnem Ferah'ın makyajsız halini görenler şaşırdı. Kendisini 1 senedir eve kapatan ve kimseyle görüşmeyen Şebnem Ferah, paylaştığı makyajsız fotoğrafın altına siyah kalp ve nota işareti koydu.