Bir Zamanlar Çukurova başrol değişiyor! Kadroya sürpriz isim katıldı

Bir Zamanlar Çukurova başrol değişiyor. ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ve Müjgan gitmesi ardından yeni başrol belli oldu! İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisine katılan o isim.

Dizi Haberleri 17.05.2021 - 12:56 17.05.2021 - 12:57 Berkay Keskin

ATV'nin sevilen dizisi Bir zamanlar Çukurova'da beklenmedik olay! Bu sezon ardı ardına yaprak dökümü yaşayan Bir zamanlar Çukurova'da bu sefer yok artık denilen 2 ayrılık birden yaşanacak.

Bir Zamanlar Çukurva 97. bölüm fragmanı yayınlandı!

Bir zamanlar Çukurova'da 20 Mayıs 2021 Perşembe günü ekranlara gelecek 97. bölümü ile seyirciye şok üstüne şok yaşatacak! Bir zamanlar Çukurova 97. bölüm 1. fragmanı çıkar çıkmaz dizinin seyircileri tarafından tepki gördü. Dizinin fanları "Yeter artık dizide kimse kalmadı! Her hafta biri ölüyor! Her hafta Züleyha vurularak hastaneye yatıyor" diye tepki yorumlarımda bulundu.

Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Bir zamanlar Çukurova dizisi tüm heycanı ve yeni katılan oyuncuları ile devam ediyor. Ancak dizide başroller birer birer ayrılmaya devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm fragmanı!

Bu sezon ortasında önce dizinin Hünkar Yaman'ı Vahide Perçin, ardından da dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş ve son olarak da dizinin Behice'si Esra Dermancıoğlu Bir zamanlar Çukurova dizisinden sürpriz bir şekilde ayrılarak evda etmişti. Dizi daha sonrada Kerem Alışık'ın sette sürekli gerginlik çıkardığı ve oyuncularla tartıştığı haberleri ile gündeme gelmişti.

Diziye giden oyuncuların yerini doldurmak üzere önce Nazan Kesal ardından da Furkan Palalı ve Hande Soral dahil olmuştu. Ancak diziden ayrılıklar bitmedi. Diziden 2 başrol oyuncu daha ayrılıyor.

KURTULAN OLMAYACAK!

Bir zamanlar Çukurova dizisine dizinin Müjgan'ı yani Hekim Hanım'ı Melike İpek Yalova ölerek veda ediyor. Melike İpek Yalova'nın diziden ayrılacağı haberi daha önce duyrulmuştu. Adı dizideki partneri Furkan Palalu ile anılan Yalova diziye İstanbul'a gitmek için bindiği uçağın düşmesi ile veda ediyor. 

Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm fragmanında Adana-İstanbul seferini yapan uçak düşüyor ve yolcu ve mürettebattan kurtulan kimse olmuyor. O yolculardan biri de Müjgan olacak.

ZÜLEYHA'DA VEDA EDİYOR!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin seyircisinden ise büyük tepki geldi. Dizden bu sezon tüm yıldız isimlerin ayrılması ile adeta bambaşka bir dizi olması hali hazırda tepki toplarken birde herkesin ölerek diziden ayrılması, her bölüm Züleyha'nı vurulmasından ve hastane sahnesi görmekten bıktıklarını söyledi. 

Ancak izleyicilere bir kötü haber daha var. Diziden ayrılan asıl bomba isim ise dizinin Züleyha'sı olacak. Hilal Altınbilek'de diziden ayrılacağı yönündeki haberlerin doğruluğunu kanıtladı. Züleyha'nın da Demir'in ihanetini öğrendikten sonra konağı terk ettiği görüldü. Bir Zamanlar Çukurova 97. bölüm fragmanında Züleyha'nın Demir'i terk ettiği ve Demir'in jandarmaların kapadığı olay yerinde "Karım içerde" diyerek ağladığı görülüyor. Ancak edinilen bilgiye göre şimdilik Hilal Altınbilek'in 97. bölümde veda ettiğine dair bir bilgi yer alımıyor.

Bir Zamanlar Çukurova yeni başrol geliyor!

Bir Zamanlar Çukurova yeni başrol geliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisine İlayda Çevik dahil oldu. İlayda Çevik sürpriz karakterle yeni başrol olduğu öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@