Bir Zamanlar Çukurova dizisinden bir ayrılık haberi daha. Hünkar Yaman ve Yılmaz Akkaya'nın ardından bir başrol daha veda ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden bir ayrılık haberi daha. Hünkar Yaman ve Yılmaz Akkaya'nın ardından bir başrol daha veda ediyor. ATV'nin Perşembe akşamları seyirci ile buluşan dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bir ayrılık daha. Dizide cinayet ortaya çıkıyor. Ancak ters köşe beklenmedik bir ayrılık yaşanacak. Sosyal medyadan veda eden ünlü isim hayranlarını üzdü. Behice ayrılacak mı? Behice ölecek mi? derken beklenmedik isim!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yaprak dökümü sürüyor. Dizinin başrol oyuncuları ile imtihanı devam ediyor. Dizide Hünkar Yaman'ın cinayeti nihayet açığa çıkıyor. Demir Yaman ve Fekeli beyninden vurulmuşa dönerken seyirciye ters köşe yaptıracak bir ayrılık yaşanacak.

ZÜLEHYA'DAN SONRA DEMİR'DE HER ŞEYİ ÖĞRENİYOR

Dizinin Behice'si nihayet köşeye sıkıştı. Geçtiğimiz hafta Züleyha şüphelerinin haklı çıktığını gördü. Sevda, Hünkar Yaman'ın öldürüldüğü gün evine girenin Behice olduğunu komşusundan öğrendi. Sevda durumu Züleyha'ya haber vermiş ve Züleyha şüphelerinden emin olmuştu. Üzerine Zülehya İstanbul'dan Behice hakkında toplatılan belgelere de ulaştı ve Behice'nin kocalarını öldürdüğünü öğrendi.

Başrollerinde Murat Ünalmış, Bülent Polat, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık, Furkan Palalı gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi. Dizinin başrol oyuncuları ayrılmaya devam ediyor.

Daha önce Hünkar Yaman ve Yılmaz Akkaya karakteri diziden ayrılmış ve izleyenler bu ayrılıkları hoş karşılamamıştı. İzleyenlere bir ayrılık haberi daha geldi. Ancak bu sefer ki ayrılık haberi dizinin hayranlarını sevindireceğe benziyor.

BEKLENMEDİK AYRILIK GERÇEKLEŞECEK!

Esra Dermancıoğlu diziden ayrılıyor! Esra Dermancıoğlu'nun canlandırdığı Behice karakteri diziden ayrılıyor. Esra Dermancıoğlu'nun vedası ise sevenlerini hüzünlendirdi.

Bir Zamanlar Çukurova'nın Behice'si Esra Dermancoğlu diziden ayrılıyor. Esra Dermancıoğlu'nun canlandırdığı Behice karakteri yaptığı kötülükleri ile izleyenler tarafından sürekli tepki görüyordu. Son olarak Hünkar Yaman'ı öldüren Behice'nin cinayeti nihayet ortaya çıkıyor.

İNTİHAR EDECEK!

Behice bu sefer sıyrılamayacak. Behice'nin Hünkar'ı öldürdüğüne dair kanıtlar çıktı. Köşeye sıkışan Behice kaçmaya çalışacak ancak başaramayacak. Behice'nin Demir'den ve Fekeli'den kaçmak için kendisi intihar edeceği öğrenildi.

PEKİ BEHİCE ÖLECEK Mİ? 


Behice intihar edecek ancak bazı kullanıcılara göre, bu intihar yalandan olacak. Daha önce kocalarını öldüren ve başhekim olan abisine ölüm raporlarını imzalattıran Behice'ye bu sefer ki intihar oyununda da yeğeni Müjgan  yardım edecek. Behice'nin böylelikle diziye geri dönmesinin kapıları açık kalacak.