ATV kanalında yayınlanan ve sürekli reyting rekoru kıran Bir zamanlar Çukurova dizisi izleyenleri hayrete düşüren bir senaryoya sahip. Bu senaryoya göre dizi içerisinde Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek 85.

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!
ATV kanalında yayınlanan ve sürekli reyting rekoru kıran Bir zamanlar Çukurova dizisi izleyenleri hayrete düşüren bir senaryoya sahip. Bu senaryoya göre dizi içerisinde Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek 85. Bölümde diziden ayrılıyor.

Güzelliği ile de dizide ön plana çıkan Hilal Altınbilek izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Özellikle son zamanlarda söylentilerinde yayılması ile birlikte Altınbilek’e ait olan eski görüntüler ile şimdikiler sosyal medyada sıklıkla karşılaştırılıyor. Buna göre oyuncunun değişimi ise hayret verici derecede şaşırtıyor. Hilal Altınbilek estetikli hali ile estetiksiz halini gören kişiler Altınbilek ‘in bu değişimine oldukça şaşırıyor.

Züleyha’ya Ne Olacak?


Ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın vazgeçilmez karakteri olan Züleyha, Hilal Altınbilek tarafından canlandırılıyor. Bu kapsamda dizi oyuncusunun eski ve yeni hali görenleri hayrete düşürüyor. Hilal Altınbilek ’in estetiksiz hali görenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Son zamanlarda yayılan dedikoduların üstüne diziden ayrılması gereken Zeliha 85 bölümde bunu yapması planlanıyor. Zeliha karakterini severek izleyen vatandaşlar ise bu habere bir hayli üzgünler. Dizide gerçekleşen şartlardan dolayı senaryo gereği Züleyha’nın kendi canına kıyması bekleniyor. Henüz bir açıklama yapılmazken izleyiciler ise merakla bu bölümün yayınlanmasını bekliyorlar.

Bu haberi duyan Bir Zamanlar Çukurova izleyicileri bir hayli üzgün. İzleyicilerin yaptığı yorumlar arasında bu haberin doğru olmamasını isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Bazı kişiler ise karakterin dizide olmazsa olmazlardan olduğunu bahsediyor. Birçok noktada izleyiciyi ekrana bağlamayı başaran dizi Hilal Altınbilek ile sıklıkla gündeme geliyor. Bu nedenle de hayran kitlesi oldukça geniş.

Eski Resimleri Şaşkına Çevirdi


Sevilen dizi oyuncusu Hilal Altınbilek ekranlara veda edeceği dedikodusu hız kesmeden yayılmaya devam ederken bir yandan da sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyada gündem olmasının en büyük sebebi ise eski resimlerinin ortaya çıkması. Bu nedenle takipçileri Hilal Altınbilek’i tanıyamadılar. Eski resimlerine bakıldığı zaman şimdiki hali ile arasında bağ kurmak neredeyse imkânsız. Geçirdiği estetik operasyonlar ile yüzünü iyice şekillendiren Hilal Altınbilek takipçilerinin hayranlığını kazanmış bir oyuncu.

Özellikle ekranda güzelliğini ve oyunculuğunu ustaca kullanan Hilal Altınbilek izleyiciler tarafından oldukça sevilmekte. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha rolüne kattığı duygular ile izleyicinin kalbinde taht kurmayı başaran Hilal Altınbilek çıkan dedikodulara göre 85. Bölümde senaryo gereği diziden ayrılmak zorunda kalacak. Bu dedikoduların yayılmasının ardından ise Bir zamanlar Çukurova 85. Bölüm heyecanla beklenmekte. Dizinin yayınlanan fragmanında ise meraklar git gide artıyor. Züleyha karakteri ile diziye can veren Altınbilek sosyal medyada gündem oldu.

Bir Zamanlar Çukurova gibi sürekli rekorlar kıra bir dizide rol almak Hilal Altın bilek tarafından oldukça keyifliydi. Hilal Altınbilek senaryo gereği diziye veda edecek şeklinde çıkan dedikodular için bir açıklama yapmazken bazı izleyicilerin bu konuda farklı fikirleri bulunuyor. En çok akıllara takılan soru ise Züleyha ölüyor mu? Sorusu oldu. Bu yönde tahminlerini kullanan izleyicilerin yorumlarında Züleyha’nın bir sebepten dolayı acı bir şekilde veda edeceğinden bahsediyor. Bu acı veda bütün izleyiciyi derinden üzdü. Züleyha rolünü canlandıran Hilal Altınbilek ise Züleyha rolü ile belki de son defa ekranlara çıkacak. Züleyha’nın acı şekilde kendini öldüreceği de söylentiler arasında.