Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü Mü? Murat Ünalmış Neden Diziden Ayrıldı?

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Demir Yaman ölecek mi? Sezon finalinde ayrılık şoku! Murat Ünalmış neden diziden ayrıldı?

Dizi Haberleri 24.06.2021 - 20:58 24.06.2021 - 20:59 Ece Sahan

Bir Zamanlar Çukurova dizisi reytinglerde ilk sıralarda olmasına rağmen bu sezon dizide başrol kalmadı. Herkes diziye veda etti.

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da setteki kavgalar bitmeyince ayrılıklar da durmuyor. Dizi setiden aşk kavgasından ego kavgasına her gün bir tartışma olunca ayrılan ayrılana!

Dizide  ne Hünkar Yaman, ne Behice, ne Müjgan ne Yılmaz kaldı! Onlara şimdi bir de Demir Yaman eklendi! Demir Yaman öldü mü? Demir öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova Demir Murat Ünalmış diziden ayrıldı mı? Murat Ünalmış neden diziden ayrıldı? Demir öldü mü? Demir ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova setinde neler oluyor? Neden tüm başroller diziden ayrılıyor?

Diziden önce Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Perçin ayrıldı. Diziden daha sonra ise herke patır patır ayrılmaya başladı. Vahide Perçin'in ardından dizinin bir başka başrolü Yılmaz karkaterine hayat veren Uğur Güneş diziden ayrıldı. Uğur Güneş - Hilal Altınbile - Kerem Alışık arasında ki aşk krizinin sette gerginliğe neden olduğu iddia edildi. 

Hemen ardından dizinin Behice'si Esra Dermancıoğlu ve dizinin Müjgan'ı Melike İpek Yalova diziden ayrıldı. Dizide kimse kalmadı derken sezon finalinde olanlar oldu. Diziden önce Sevda karakterine hayat veren Nazan Kesal ardından da Demir Yaman karakterini canlandıran Murat Ünalmış veda etti.

Geçtiğimiz haftlarda Hilal Altınbile ile Uğur Güneş'in Instagram hesaplarından birbirlerini takibi bıraktığı ve resimlerini sildiği görülmüştü. Murat Ünalmış'ın geçtiğimiz ay Kerem Alışık ile sette kavga ettiği hatta bu kavganın mahkemeyw taşındığı öğrenilmişti.

Murat Ünalmış az önce sosyal medya hesabından diziye veda ettiğini açıkladı. Murat Ünalmış'ın canlandırdığı Demir karakteri sezon finalinde ölerek diziye veda edecek.

"FİNAL YAPIN!"

Dizinin izleyicileri bu ayrılığa tepki gösterdi ve final yapın artık dedi. Ancak dizi gelecek sezon devam kararı aldı.

Diziye yeni sezonda yeni isimlerin gireceği öğrenildi. En çok merak edilen ise Demir karakterinin yeni dolduracak ismin kim olacağı oldu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@