Bir Zamanlar Çukurova Demir sürprizi yaşanıyor! Murat Ünalmış geri dönüyor!

ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Demir sürprizi. Ayrılacağını ilk kez bizden okuduğunuz Demir Yaman karakterini canlandıran Murat Ünalmış için büyük sürpriz var! Murat Ünalmış kararını verdi.

Dizi Haberleri 27.06.2021 - 13:17 27.06.2021 - 13:18 Berkay Keskin

Yayınlandığı her hafta perşembe akşamları rekor kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu hafta Demir Yaman karakteri sezon finalinde kaybolmuş ve Murat Ünalmış diziye veda etmişti. Murat Ünalmış ayrılığını Türkiye ilan365 okumuştu. İşte Bir Zamanlar Çukurova vedanın perde arkası ve yeni gelişmeler!

Murat Ünalmış veda etmişti ancak..

3 sezondur canlandırdığı Demir Yaman karakteriyle çok sevilen Murat Ünalmış diziye veda sözleri çok konuşulmuştu. Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova veda ederken herkesle vedalaşmıştı. Ancak tüm Türkiye bildiği gibi reyting rekorları kıran bir dizi DEmir Yaman karakterinin ayrılması sonrası izlenme ihtimali yok. Bunu iyi bilen yapım ekibi Murat Ünalmış şimdiden ikna etmeye çalıştı.

Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova geri dönecek!

Son sahnede Demir zannedilerek yerde yatan kişi aslında Murat Ünalmış'tan başkası değildi. Oldukça sinirli olsa da siniri geçen Murat Ünalmış çok iyi bir insan. Yapım ekibi ölüm sahnesi çektiği Murat Ünalmış yerine son anda bir değişiklik yaparak yerde yatan ismi başka biri gösterdi. Bu da Murat Ünalmış diziye geri döneceği anlamını taşıyordu. Ancak ilan365.net olarak net olmadan yazmayı sevmeyiz ancak dün akşam büyük bir bomba patladı. Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova geri dönecek.

Demir Yaman yeni sezonda Bir Zamanlar Çukurova'da!

Yapımcılığını Tims yaptığı Hilal Altınbilek, Kerem Alışık ve Furkan Palalı gibi yıldız isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Murat Ünalmış canlandırdığı Demir Yaman yeni sezon da diziye geri dönecek. Demir Yaman karakteri yeni sezondan 3 bölüm sonra diziye geri gelecek. Murat Ünalmış ve yapımcı 3 yılın hatrına yeniden anlaştı ve Ünalmış ikna edildi.

Yine de yeni başroller gelecek!

Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonda yer alacak ancak diziye hem kadın hem erkek başrol oyuncuları dahil olacak ve Çukurova'da Demir'lerle savaşlar sürecek. İki kardeş ve Fekeli desteğiyle Bir Zamanlar Çukurova yepyeni bir dönem başlayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@