Bir Zamanlar Çukurova dizisinden üzen ayrılık! Başrol veda etti! Gözyaşları sel oldu aktı

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden üzen ayrılık! Yayınlandığı her perşembe akşamı reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova başrol diziye son bölümde veda etti!

Dizi Haberleri 11.06.2021 - 00:09 11.06.2021 - 00:10 Berkay Keskin

Her hafta perşembe akşamının galibi Bir Zamanlar Çukurova dizisinin finale sayılı gün kala bir ayrılık daha yaşandı. Son bölümü 10 Haziran perşembe akşamı yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova başrol veda etti! Usta ismin vedası herkesi üzdü!

Bir Zamanlar Çukurova Sevda öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümde Sevda vuruldu. Dizinin en sevilen karakterleri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova Sevda usta oyuncu Nazan Kesal canlandırıyordu. Nazan Kesal Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde veda edecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova Nazan Kesal ayrıldı mı?

Kendi kızı tarafından Demir Yaman'ı korumak için kurşunlara atan Sevda karakterini canlandıran Nazan Kesal diziye veda etti. Bir zamanlar Çukurova dizisi son bölümde vurulan Sevda karakteri diziye veda etmeyecek.

Bu sezon başında bir çok usta ismi kaybeden Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni takviyelerle yoluna devam etmeyi sürdürecek. Haftaya sezon finalinde Sevda karakterinin cenaze sahneleri çekildi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sevda artık olmayacak.

Bir çok sürprizin beraberinde geleceği Bir Zamanlar Çukurova artık ayrılık olmadan yeni trasnferle yeni sezonu açması planlanıyor. 

Ancak finalde Fekeli karakterinin de ölerek diziden ayrılacağı gelen bilgiler arasında. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@