ATV'nin sevilen Bir Zamanlar Çukurova dizisine bomba isim dahil oldu. Ana kadronun bir neredeyse tamamının değiştiği diziye usta oyuncu dahil oldu.

Geçtiğimiz sezon büyük ayrılıkların yaşandığı diziye bomba bir isim dahil oldu.

Geçen sezon Vahide Gördüm, Uğur Güneş, Melike İpek Yalova, Murat Ünalmış, Esra Dermancıoğlu, Nazan Kesal ve son olarak Kerem Alışık ayrıldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ana kadrodan sadece Hilal Altınbilek kaldı diyebiliriz. Sette yaşanılan kavgaların sıkça gerçekleştiği Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hilal Altınbilek krizi mi yaşanıyor iddiaları gündeme gelmişti.

Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu! Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde son olarak Gülten karkaterine hayat veren Selin Genç'te diziden ayrılacağını duyurmuştu. 5 sezondur devam eden dizinin ana karakterlerinin bitmesinin ardından dizideki mutfak kadrosunda da ayrılıklar başladı diyebiliriz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu sezon güçlü rakiplerine karşı ilk başlarda sallanmış ancak daha sonra reytinglerini oturtmayı başarmıştı. Perşembe akşamları ekrana gelen diziye bu sezon İbrahim Çelikkol ve Furkan Palalı dahil olarak yeni bir hikaye yaratılmıştı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni bir isim daha dahil oldu. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Altan Gördüm ATV'nin sevilen dizisine dahil oldu.

Yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun oturduğu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Altan Gördüm dahil oluyor. Altan Gördüm'ün eski eşi Vahide Perçim'in Hünkar Yaman'ı canlandırdığı Bir Zamanlar Çukurova'ya dahil olması hayranlar tarafından heyecanla karşılandı. 

Ayfer Tunç'un senaryosunu ayzdığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Altan Gördüm nasıl bir karkateri canlandıracak merak konusu.