FOX TV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmen dizi Bir Zamanlar Çukurova final kararı aldı! Vahide Gördüm diziden ayrılmasının ardından Fekeli karakteri Kerem Alışık diziden ayrılacağı açıklanmıştı. Ancak Kerem Alışık'ın yanında olan yapım şirketi Uğu

Aile Destek Ödemeleri Hesaplara Yattı! Herkese 1250 TL Ödeme! Aile Destek Ödemeleri Hesaplara Yattı! Herkese 1250 TL Ödeme!
FOX TV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmen dizi Bir Zamanlar Çukurova final kararı aldı! Vahide Gördüm diziden ayrılmasının ardından Fekeli karakteri Kerem Alışık diziden ayrılacağı açıklanmıştı. Ancak Kerem Alışık'ın yanında olan yapım şirketi Uğur Güneş'i kaybetti. Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda ediyor.

7 Hafta sonra final yapıyor!

Kerem Alışık ve Uğur Güneş'in dizinin başrolü Hilal Altınbilek'i paylaşamamaları Bir Zamanlar Çukurova'nın sonu oldu. Hilal Altınbilek'in eski sevgisi Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz'ı arası hep bozuk olan Fekeli'yi ya ben ya o dedi. Yapım şirketi ilk olarak Kerem Alışık'ı diziden ayırma kararı aldı. Ancak Kerem Alışık için 10 bölüm daha sözleşme imzalayan yapım ekibi, Uğur Güneş'i kaybetti!

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova 77. bölümde veda ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova final kararı aldı. Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisine 77. bölümde veda edecek. Yapım ekibiyle sözleşme imzalamayan Uğur Güneş diziden resmen ayrıldı. Son 7 bölümde yer alacak Uğur Güneş ayrılığı yapımı bildirildi ve Hilal Altınbilek bitirelim dedi.

Senaryo kalmadı bitsin!

Dün Bir Zamanlar Çukurova dizisinin en uzun soluklu günüydü. Dizinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek, diziyi bitirelim. Yılmaz ve Züleyha'nın hikayesi bu dizi. 3 sezondur zirvedeyiz zirvede bırakalım diyerek Bir Zamanlar Çukurova yapımcısıyla sözleşme imzalamayacağını bildirdi.

Bir Zamanlar Çukurova final yapıyor!

3 sezondur rekorlar kıran Bir Zamanlar Çukurova final yapıyor. Dizinin yapımcısı hem Uğur Güneş hem Hilal Altınbilek olmadığı yerde diziyi uzatmanın imkansız olduğunu dile getirdi ve diziyi 80. bölümde final yapacağını yapıma duyurdu. Bir Zamanlar Çukurova 10 bölüm sonra final yaparak ekran macerasını tamamlayacak.