ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına kötü haberler geliyor! Dizinin Hünkar'ı Vahide Perçin ve Yılmaz'ı Uğur Güneş ayrılığından sonra peş peşe ayrılık haberleri geliyor! Ancak bu ayrılık haberi artık dizi biter diye yorumlanıyor.

TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı
ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına kötü haberler geliyor! Dizinin Hünkar'ı Vahide Perçin ve Yılmaz'ı Uğur Güneş ayrılığından sonra peş peşe ayrılık haberleri geliyor! Ancak bu ayrılık haberi artık dizi biter diye yorumlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol oyuncusu diziden ayrılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ayrılıyor!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinden Züleyha ayrılıyor! Dizide Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek diziden ayrılma kararı aldı! Her hafta rekorlar kıran Bir Zamanlar Çukurova'da Uğur Güneş ve Vahide Perçin sonrası Hilal Altınbilek ayrılması şok etkisi yaracak.

Hilal Altınbilek anlaşmayı bozdu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yeni sezon anlaşması imzalamayanlar kervanına Hilal Altınbilek'te katıldı! Hilal Altınbilek senaryosunu tamamlayıp 85. bölümde Bir Zamanlar Çukurova'ya veda ediyor. Yeni senaryo da Hande soral'ın gelmesiyle Ümit ve Demir aşkına dönmesiyle Züleyha karakteri ekran macerası tamamlanacak.

Züleyha ölerek ayrılacak!

Hünkar Yaman ve Yılmaz'dan sonra başrollerin ayrılması ölümle oluyor. Senaryo gereği Züleyha canına kıyarak diziye veda edecek. Çocuklarını Ümit'e emanet edecek Züleyha Bir Zamanlar Çukurova'ya veda ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova 80. bölüm fragmanı bekleyenlere şok!

Ayrılık haberleriyle hayatta kalmaya çalışacak Bir Zamanlar Çukurova dizisinden bir kötü haber daha geldi! Bir Zamanlar Çukurova 80. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı! Bir Zamanlar Çukurova 80. bölüm fragmanı 14 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak. Ancak 14 Ocak Perşembe akşamı Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ekranlara gelmeyecek!

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta yok!

ATV sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 80. bölümüyle ekrana geleceği 14 Ocak perşembe akşamı yayınlanmayacak. Bir Zamanlar Çukurova Türkiye kupası maçları nedeniyle yayınlanmayacak.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman?

ATV en çok sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm tarihi belli oldu. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle 21 Ocak perşembe akşamı ATV'de!