Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına bir iyi bir kötü haber! Yılmaz yaşıyor ancak..

ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisi hayranlarına bir iyi bir kötü haber! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakteri diziden ayrılıyor haberleri sonrası perşembe akşamı Yılmaz'ın uçuruma uçtu sahne ortaya geldi. Yı

Gündem 20.12.2020 - 14:27 04.05.2021 - 04:23 İlan35
ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisi hayranlarına bir iyi bir kötü haber! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakteri diziden ayrılıyor haberleri sonrası perşembe akşamı Yılmaz'ın uçuruma uçtu sahne ortaya geldi.

Yılmaz yaşıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 78. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz'ın yaşadığı görüldü. Hayranları kesin olarak diziden ayrılan Uğur Güneş'in diziye devam edip etmeme konusu tartışıyor. Ancak ilan365 olarak Adana'dan gelen bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Yılmaz 2 bölüm daha görünecek!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz 2 bölüm daha görünecek. Yılmaz karakteri canlandıran Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 80. bölüme kadar görülecek. Ancak Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova'da ölerek veda edecek. Bu iki bölümde hastane ve Züleyha'nın rüya sahneleri görülecek. Hem de Demir Yaman iyi bir karakter olarak gösterilecek ve Fekeli'nin yeni oğlu olarak Çukurova'da tanınacak.

Uğur Güneş çekimleri tamamlayıp İstanbul'da döndü!

Bir Zamanlar Çukurova 78. bölüm son sahnede ölecek olan Yılmaz karakteri, 79. bölümde cenaze sahneleriyle görülecek. Ancak Uğur Güneş'in geçtiğimiz hafta Bir Zamanlar Çukurova çekimlerini tamamlayarak yeni bir yapım şirketiyle yeni dizisinin sözleşmesini imzaladığı öğrenildi.

Bir Zamanlar Çukurova'da Ümit dönemi!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu hafta Ümit karakteriyle Hande Soral dahil olacak. Hande Soral, hem Demir Yaman'ı hem Fikret Fekeli'nin aklını alıcak. Züleyha'da Demir Yaman'ı sevse de Demir kalbini Ümit'e kaptıracak. Bu bölümde Ümit'in ilk sahneleri ekrana gelecek ve Hande Soral'lı Bir Zamanlar Çukurova dönemi başlayacak.

 

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@