ATV ekranların çok sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova final mi yapacak devam mı edecek merak ediliyor. Henüz resmi açıklama gelmediği Bir Zamanlar Çukurova dizisi hakkında sürprizler var. Bu reytinglere bitirilmez denilerek Bir Zamanlar Çukurova devam ettirme isteği yenilendi.

ATV ve TİMS arasında Bir Zamanlar Çukurova pazarlığı sürüyor. Reyting rekorları kıran ve 4 sezondur ATV ekranlarında bir çok badire atlatsa da devam eden Bir Zamanlar Çukurova 5. sezon olacak mı Bir Zamanlar Çukurova sürecek mi merak ediliyor.

Bir Zamanlar Çukurova devam edecek mi?

Yayınlandığı perşembe akşamları reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova, 4 sezonu final sezonu adıyla sezona başlamıştı. Karşısında Mahkum, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı ve Camdaki Kız gibi reyting rekorları kıran yapımlar olsa da reytingler de hep vardı. Özellikle Total de aldığı reytinglerle bu dizi bitmez, yerine dizi konmaz yorumları yapılmıştı. Ondan daha az reyting alan Barbaroslar devam etmesi, Camdaki Kız ve Mahkum dizileri devam etmesi perşembe akşamları Bir Zamanlar Çukurova devam eder mi sorusunu beraberinde getirdi.

Bir Zamanlar Çukurova 5. sezon olacak mı?

ATV ve TİMS uzun süredir karar veremediği Bir Zamanlar Çukurova final mi olsun devam mı etsin sorusu sonrası kanaldan devam edin talimatı geldi. Özellikle bu sezon Yanlız Kurt gibi yapımı yarı reytingle 2. sezona taşıyan ATV, 4 sezondur kanalın yüzünü güldüren yapımı devam ettirmek için ısrarları sürüyor.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Bir Zamanlar Çukurova ya da Bir Zamanlar İstanbul olarak İstanbul'da devam edebilir!

İbrahim Çelikkol'un ayrılacağı Bir Zamanlar Çukurova dizisi için masada aynı yıllarda Hilal Altınbilek canlandırdığı karakter İstanbul'a gelerek İstanbul hikayesiyle yeni bir erkek başrolle devam ettirme düşüncesi şu an için masada yer alan bir diğer gelişme.

Hilal Altınbilek teklif yağıyor!

4 sezondur ekranları kitleyen Bir Zamanlar çukurova değişmeyen tek ismi olan Hilal Altınbilek, Bir Zamanlar Çukurova devam etse de etmese de ekranların şu an için aranan yüzü. Hilal Altınbilek hiç boş durmadan Eylül ayında sete çıkmayı planlıyor. Hilal Altınbilek tüm yapım firmaların gözdesi durumunda. Bir sinema filmi teklifi de yazın dinleceğim Eylül'de sete çıkacağım diyerek ret eden Hilal Altınbilek, Bir Zamanlar Çukurova devam da edebilir bitse de yeni dizim olabilir diyerek yazı tatil olarak geçirmeyi planlıyor.