ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kötü haberler geldiyor! Gelenler ve ayrılanlar derken Bir Zamanlar Çukurova ünlü oyuncusu Koronavirüs'e yakalandı! Ancak Bir Zamanlar Çukurova yıldızı durumu çok ağır. Sabah saatlerinde yoğun b

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kötü haberler geldiyor! Gelenler ve ayrılanlar derken Bir Zamanlar Çukurova ünlü oyuncusu Koronavirüs'e yakalandı! Ancak Bir Zamanlar Çukurova yıldızı durumu çok ağır. Sabah saatlerinde yoğun bakıma kaldırılan ünlü isim adeta şok etti! İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinden gelen peş peşe kötü haberler!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden büyük şok!ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterini canlandıran Selin Yeninci Koronavirüs'e yakalandı! Çekimleri için Adana'da bulunan ünlü oyuncu durumu git gide kötüye gittiği öğrenildi. Bir Zamanlar Çukurova Saniye'si Selin Yeninci sağlık durumu oldukça kötü!

Selin Yeninci yoğun bakıma kaldırıldı!Bir Zamanlar Çukurova setinden kahreden haber geldi! Senin Yeninci evde tedaviye cevap vermeyince hastaneye kaldırıldı. Ancak hastanede durumu oldukça kötüye Yeninci yoğun bakıma kaldırıldı. İlk gelen bilgilere göre Yeninci durumu kötüleşiyor!

Selin Yeninci kimdir? Kaç yaşında nereli?33 yaşında olan ünlü güzel Selin Yeninci, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterle kalplere girdi! İzmir doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunu! 2015 yılından beri ekranda olan Yeninci, Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle tanındı.

Bir Zamanlar Çukurova set durma noktasına geldi!

Bir Zamanlar Çukurova seti durma noktasına geldiği öğrenildi! Hem Selin Yeninci'den gelen kötü haber, hemde sette çalışanlarda pozitif vakalar artmaya başladı. Adana vaka sayısı artışıyla hızlı yükselirken sete de taştı! Bir Zamanlar Çukurova seti durdurma kararı alarak oyuncular evine gönderildi!

Bir Zamanlar Çukurova yayınlanmayabilir!

ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu hafta geçtiğimiz günlerde çekilen bölümleriyle ekranlara gelecek. Ancak hem Selin Yeninci'den gelecek güzel haber hemde diğer çalışanlardan güzel haber gelmesi bekleniyor. Ancak hafta Çukurova zorunlu bir ara verebilir!

Hilal Altınbilek Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına gelen kötü haber sağlık olunca gerisinin hiç bir önemi kalmıyor. Ancak Bir Zamanlar Çukurova Züleyha karakteri de ölerek diziden ayrılıyor. Hilal Altınbilek canlandırdığı Bir Zamanlar Çukurova en sevilen karakteri Züleyha, Selin Yeninci olayı olmasaydı haftaki bölümde ölerek diziden ayrılacaktı!