ATV'nin sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova'da ayrılık rüzgarı esmeye başladı. Bu hafta yayınlanacak 70.

ATV'nin sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova'da ayrılık rüzgarı esmeye başladı. Bu hafta yayınlanacak 70. bölüm tanıtımında Hünkar'ın bıçaklanması akıllara "Bir Zamanlar Çukurova Hünkar ayrılıyor mu? Vahide Perçin diziye veda mı edecek?" sorularını getirdi. Zaten geçtiğimiz haftalarda da Vahide Perçin'in diziden ayrılacağı iddiaları ortaya çıkmıştı. Peki Bir Zamanlar Çukurova Hünkar ölecek mi? Vahide Perçin diziden ayrılıyor mu?

Başrollerini Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Kerem Alışık ve Vahide Perçin'in paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova, gerek konusu gerek oyuncularıyla perşembe akşamına damga vuruyordu. Yeni sezonda kadroya birkaç yeni ismin katılması senaryonun gidişatının sinyallerini vermişti. Akabinde de dizide Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Perçin'in Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılacağı söylenmişti.

Bu iddialarla ilgili net bir şey söylenmezken, Bir Zamanlar Çukurova'nın 70. bölüm fragmanı kafaları karıştırdı. Çünkü Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm tanıtımında bıçaklanan Hünkar, kanlar içinde yerde kaldı. Haliyle Bir Zamanlar Çukurova Hünkar ölecek mi? Kurtulacak mı? Vahide Perçin diziden çıkacak mı merak konusu oldu. Bizler için bu soruyu dizinin yapımcısı Burak Sağyaşar cevapladı.Bir Zamanlar Çukurova Hünkar ayrılıyor mu?

Ne yazık ki geçtiğimiz haftalarda da söylenen gibi Hünkar Yaman 70. bölümde hayatını kaybedecek. Böylece Vahide Perçin de Bir Zamanlar Çukurova'ya veda edecek.Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımcısı Burak Sağyaşar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla izleyicisini üzdü.

Sağyaşar, “Biz kavuşacak kadar yanmadık mı” sloganıyla yayınlanan 70. bölüm fragmanına Hünkar Yaman’ın bıçaklanma sahnesi damga vurdu. Sağyaşar gönderisine, “Elveda Hünkar” notunu ekleyerek iddialara net bir şekilde cevap verdi.

Özetle Bir Zamanlar Çukurova'nın 29 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak 70. bölümünde Hünkar Yaman yani Vahide Perçin diziye veda edecek.