Başrollerinde Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Bülent Polat ve Melike İpek Yalavo gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılık haberi geldi. Dizinin güzel oyuncusu ayrılmak istediğini söyledi.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!
Başrollerinde Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Bülent Polat ve Melike İpek Yalavo gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılık haberi geldi. Dizinin güzel oyuncusu ayrılmak istediğini söyledi. Adana'da çekimleri yapılan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde heyecan gerilim bitmiyor. Bu heyecan ve gerilime bir de ayrılma haberi eklendi. Her hafta Perşembe akşamı izleyicisi ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova, Perşembe akşamları reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 84 bölüm yayınlanan dizi de henüz final olması beklenmiyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sık sık ayrılık haberleri duymaya, oyuncuların diziden ayrılmasına ve diziye yeni oyuncu dahil olmasına izleyenler alıştı. Ancak bu defa gelen ayrılık haberi izleyenleri üzdü.

Bir Zamanlar Çukurova'dan 71. bölümde Hünkar karakteri diziden hayatını kaybederek çıkmıştı. Bir Zamanlar Çukurova'da Hünkar'ın ölümü sonrasında izleyenler büyük bir üzüntü içine girmişlerdi. Dizide Hünkar karakterine hayat veren usta oyuncu Vahide Perçin'in diziden ayrılmak isteyip biraz dinlenmek istemesi nedeniyle, dizi senaryosunda Hünkar hayatını kaybetti. Henüz ne izleyenler ne de oyuncular Hünkar'ın ölümünü kabullenememişken diziden bir ölüm haberi daha geldi. Bu haber ile dizide özellikle Züleyha karakteri yerle bir oldu.

Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha ve Yılmaz aşkı da bu ölümle toprağa gömülmüş oldu. Bir Zamanlar Çukurova'da Hünkar Hanım'dan sonra Yılmaz hayatını kaybetti. Dizide Yılmaz karakterine Uğur Güneş hayat veriyordu. Başarılı oyuncu Uğur Güneş'n oynadığı Yılmaz karakteri de dizinin 78. bölümde öldü. Yılmaz'ın ölümü sonrasında büyük bir üzüntüye giren Züleyha karakteri dışında izleyenler de gözyaşlarına hakim olamadı. Art arda gelen bu ölüm ve ayrılık haberlerinden sonra şimdi bir ayrılık haberi daha geldi. Bir Zamanlar Çukurova'dan gelen ayrılık haberi bu defa güzelliği ile büyüleyen Müjgan'dan oldu. Bir Zamanlar Çukurova Müjgan ayrılmak istediğini söylediği iddiası ortaya atıldı.Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Ayrılmak İstiyor!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinden gelen ayrılık haberleri bitmek bilmiyor. Diziden her hafta yeni bir ayrılık haberi, ayrılık iddiası ortaya atılıyor. Bu iddialara yeni bir iddia daha atıldı. Ortaya atılan iddiaya göre Bir Zamanlar Çukurova'nın Müjgan'ı ayrılmak istiyor. Ancak bu ayrılık bu defa diğer ayrılıklara göre biraz farklı. Bir Zamanlar Çukurova'nın Müjgan'ı Melike İpek Yalova, eşi Altuğ Gültan'dan ayrılmak istiyor.

Melike İpek Yalova'nın Uzak Mesafe Canına Tak Etti!

2019 yılında evlenen Melike İpek Yalova ve eşi Altuğ Gültan arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın Müjgan'ı Melike İpek Yalova, eşinden ayrılmak istediğini söyledi. Adana'da çekimleri devam eden dizisinden dolayı eşi ile uzun zamandır uzak kalan ve görüşemeyen İpek Yalova, eşi Altuğ Gültan ile ayrılmak istiyor. Bu ayrılık haberine eşinin sıcak bakmadığı ve boşanmak istemediği söyleniyor. Güzel oyuncu Melike İpek Yalova, eşi ile ayrı kaldığı uzun mesafeden dolayı artık boşanmak istediğini dile getirdi.Melike İpek Yalova Kimdir?

Şimdilerde Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterini oynayan oyuncu Melike İpek Yalova kimdir, merak ediliyor. Melike İpek Yalova, 29 Nisan 1984 yılında Ankara'da doğmuştur. 37 yaşında olan Melike İpek Yalova, Ankaralıdır. Başarılı oyuncu Melike İpek Yalova'nın babası Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova'dır. Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova'nın kızı olan Melike İpek Yalova, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olmuştur. Melike İpek Yalova babasının izinden giderek Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü okuyup mezun olduktan sonra eğitimine devam etmek için yurt dışına gitmiştir. Bilkent Üniversitesi'nden mezun olan Melike İpek Yalova, İtalya Roma'ya gitmiş ve orada Roma La Sapienza Üniversitesi'nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi eğitimi almıştır. Melike İpek Yalova sonrasında oyunculuk yapmaya karar vermiştir.

Melike İpek Yalova'nın ilk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Kastilya Prensesi İsabella karakteri ile olmuştur. Melike İpek Yalove, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem'in bir numaralı düşmanı ve rakiplerinden olan Prensesi İsabella karakterine hayat vermiştir. Sonrasında Melike İpek Yalova, büyük gözleri ve farklı güzelliği ile Karadayı, Hayat Şarkısı, Çember ve İnsanlık Suçu dizilerinde rol almıştır. Güzel oyuncu Melike İpek Yalova şimdilerde ise ATV'nin sevilen dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alıyor. Melike İpek Yalova, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterine hayat veriyor. Melike İpek Yalova'nın boyu 1.57m ve kilosu 50'dir.