ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Saniye'si Selin Yeninci diziden ayrılıyor mu? Bir Zamanlar Çukurova Saniye ayrıldı mı? Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni isimler dahil olsa da diziden ayrılanlar bi türlü bitmiyor. Bir Zamanlar Çukurova

Gözden kaçırmayın

Sonunda Yargı'da Ceylin'in Kimi Öldürdüğü Açıklandı! Ceylin Yekta'yı Öldürüyor! Uğur Polat Diziden Ayrılıyor mu? Sonunda Yargı'da Ceylin'in Kimi Öldürdüğü Açıklandı! Ceylin Yekta'yı Öldürüyor! Uğur Polat Diziden Ayrılıyor mu?
ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Saniye'si Selin Yeninci diziden ayrılıyor mu? Bir Zamanlar Çukurova Saniye ayrıldı mı? Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni isimler dahil olsa da diziden ayrılanlar bi türlü bitmiyor. Bir Zamanlar Çukurova'da Saniye rolünü canlandıran Selin Yeninci'nin sosyal medyadan veda etmesi kafaları karıştırdı.. Saniye veda etti!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu sezon ayrılıklar bitmedi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinden sezon başında itibaren Hünkar Yaman karakterini canlandıran Vahide Perçin, Yılmaz karakterini canlandıran Uğur Güneş ayrılmış ilerleyen bölümlerde de Ali Rahmet Fekeli rolü ile Kerem Alışık'ın ayrılacağı öğrenilmişti. Diziden son olarak ise Behice karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu'nun ayrılacağı öğrenilmişti.

Diziye dair bir gelişme daha yaşandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterini canlandıran Selin Yeninci dizideki rolü ile hayran kitlesini yaratmıştı. Selin Yeninci'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dizinin hayranlarını harekete geçirdi.

Perşembe günleri reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova'da Saniye karakterini canlandıran Selin Yeninci, Instagram paylaşımıyla kafaları karıştırdı. Selin Yeninci'nin paylaşımı hayranları tarafından diziden ayrılacğaı yönünde yorumlandı.
Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci'den sosyal medyadan yaptığı paylaşımla veda sinyali verdi. Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si diziye veda mı edecek? Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci sosyal medya hesabından "Seni her şekilde ve her şeyinle çok seviyorum Adana. Teşekkürler bana öğrettiğin her şey için" yazdığı bir paylaşım yaptı.