Bir Zamanlar Çukurova Setinde Şok Kavga! Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek Krizi! Diziden Ayrılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova setinde kavgalar ayrılıklar bitmiyor! Bu sefer büyük olay çıktı! Dizinin başrolleri Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış birbirlerini sildiler, diziden ayrılıyorlar! Rest çekildi!

Dizi Haberleri 17.06.2021 - 11:02 17.06.2021 - 11:03 Ece Sahan

Bir Zamanlar Çukurova setinde kavgalar ayrılıklar bitmiyor! Bu sefer büyük olay gerçekleşti. Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek resti çektiler! Murat Ünalmış, Hilal varsa ben yokum dedi, Hilal Altınbilek, Murat varsa ben yokum dedi! 

Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek sevgili mi diye soranlara cevap gelmiş oldu! 

Bir Zamanlar Çukurova setinde yine olay yine kavga yine aşk yine ayrılık! Dizi bu sezon kara bulutları bir türlü kovamadı. Dizide son kalan başrol oyuncuları da birbirleri ile kava etti ve diziden ayrılıklarını duyurdu.

Hilal Altınbek daha önce de Uğur Güneş ile aşkının bitmesinin ardından Kerem Alışık ile anılmış bu haberler basına yansıyınca Uğur Güneş ile sette gerginlikler yaşamışt ve Güneş diziden ayrılmıştı.

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi setinde yine kavga çıktı. Dizi de bu sezon arka arkaya başrol oyuncuları veda etmiş ve seyirciler şok olmuştu. Dizide kimse kalmadı! Son 2 başrolde birbirleri ile kavga etti! Sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkan ikili birbirleri ile olan fotoğraflarını da sildi!

Kavganın detaylarına gelmeden önce Bir Zamanlar Çukurova setinde bu sezon yaşananlara bakalım;

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu sezon entrikalar gerçek oldu.

VARAN 1

Diziden önce Hünkar Yaman karakteri ile ekrana gelen Vahide Perçin ayrıldı. Vahide Perçin'in ayrılığı şok etkisi yaratırken, ardından ise dizinin Yılmaz'u Uğur Güneş diziden ayrıldı.

VARAN 2

Uğur Güneş'in Kerem Alışık ile eski sevgilisi Hilal Altınbilek arasında aşk dedikoduları çıkması üzerine sette gerginlik yaşandığı ve en sonunda ayrılma kararı aldığı öğrenilmişti.

VARAN 3

Bu 2 ayrılık sonrası dizinin Behice'si Esra Dermancıoğlu'da diziye veda etti. Esra Dermancıoğu'nun da ekiple hiçbir fotoğrafı olmaması dikkatlerden kaçmamıştı.

VARAN 4

Ayrılıklar bitmemişti. Son olarak dizinin Hekim Hanım'ı Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova diziden ayrıldı. Melike İpek Yalova'nın da adı diziye yeni dahil olan partneri Furkan Palalı ile anılmıştı. O ikiliden de ayrılık haberi geldi. İkilinin birbirlerini takibi bıraktığı ve aşklarını noktaladığı öğrenildi. 

VARAN 5

Bir Zamanlar Çukurova setinde olaylar bitmemişti. Son olarak dizinin Ali Rahmet Fekeli'si Kerem Alışık ile dizini Demir'i Murat Ünalmış'ın geçtğimiz haftalarda sette kavga ettiği, çekimlerin durduğu hatta yapımcının sete geldiği öğrenilmişti. İkili arasındaki tartışma avukatık dahi olmuştu. 

VE SON PERDE VARAN 6

Daha neler olabilir kim kaldı diziden ayrılacak derken dizinin kalan başrollerinden de haber geldi. Dizinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek ile dizinin Demir'i Murat Ünalmış arasındaki aşk dedikoduları yerini birbirlerini silemye bıraktı. İkili Instagram'dan bibirlerini takipten çıkarken, birbirleri ile olan fotoğraflarını da sildi.  İşte kavganın ayrıntıları;

HEM DİZİDEN HEM BİRBİRLERİNDEN AYRILDILAR!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Züleyha'sı Hilal Altınbilek ve dizinin Demir Yaman'ı Murat Ünalmış Instagram hesaplarından birbirlerini sildi! Birbirlerini takipten çıkan ikili birbirleri ile olan fotoğraflarını da sildi! İkili arasında geçtiğimiz aylar aşk söylentisi çıkmılştı. Görülen o ki iklilinin arasındaki aşk kavga ile bitti ve fotoğraflar silinip taklipten çıkıldı. Bu hareket diziden ayrılığıda ilan etmiş oldu!

Dizi dünyasında partnerler kavgalı olduklarını saklayabildiğinde saklarken dizi final yapana kadar birbirlerin takipten çıkmazlar. Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış birbirlerini takipten çıkarak ayrılığı duyurmuş oldu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@