4 sezondur ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin seti hırsızlık şoku yaşıyor. Ne var ne yok götürmüş! Balyozla kovaladılar polis seti bastı.

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!

Başrolünde Hilal Altınbilek ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 4.sezonuyla atv ekranlarındaki, muhtemelen son sezonuna devam ediyor. İlk olarak 2018 yılında izleyici karşısına çıkmaya başlayan Bir Zamanlar Çukurova seti neler atlattı neler. Yola Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış ve Uğur Güneş 3’lüsünğn başrolüyle başlayan Bir Zamanlar Çukurova kadrosu 2.sezonun ortalarında itibaren dağılmaya başladı. Önce Vahide Perçin diziden ayrıldı. Ardından Uğur Güneş, Esra Dermancıoğlu, Melike İpek Yalova, Nazan Kesal, Hande Soral, Kerem Alışık diziden ayrıldı.
Dizinin seti hakkında pek çok skandal basına yansıdı. Onlardan biri aşk skandalıydı. İddialara göre Hilal Altınbilek Uğur Güneş ile aşk yaşıyordu. Uğur Güneş’ten ayrıldıktan sonra Murat Ünalmış ile kısa süreli bir aşk yaşadı. Bu aşk hikayeleri Uğur Güneş ile Murat Ünalmış’ın aralarının açılmasına neden oldu. Bu nedenle Uğur Güneş diziden ayrıldı. Sonrasında Hilal Altınbilek, Kerem Alışık ile aşk yaşamaya başladı. Bu kez Murat Ünalmış’ın sorun yaşadığı isim Kerem Alışık oldu. Sonrasındaysa önce Murat Ünalmış sonra da Kerem Alışık diziye veda etti ve Bir Zamanlar Çukurova’da yepyeni bir dönem başladı.

Çukurova’nın 4.sezonunun erkek başrolü olarak İbrahim Çelikkol geldi. Ancak 4.sezon bugüne kadar yayınlanan bölümlerine kadar diğer sezondaki reytinglerin çok çok uzağında kaldı. Geçtiğimiz günlerde de bir kavga daha basına yansıdı. İddialara göre İbrahim Çelikkol’un sürekli sete geç çıkmasından rahatsız olan Furkan Palalı durumu yapıma iletti. Sonrasında da İbrahim Çelikkol ve Furkan Palalı yaka paça kavga etti. Durumun sonrasında tatlıya bağlandığı belirtildi. Ancak Çukurova setinin skandalları bitmiyor. Bu kez de hırsızlık şoku yaşanıyor.
 
ELİNDE BALYOZLA…

Çukurova set ekibi, hastane olarak kullanılan eski göğüs hastalıkları hastanesi şimdilerin şehir hastanesine geldi. Set hazırlıklarını yaparken hastanenin alt kısmından sesler geldiğini fark etti. Seslerin geldiği yere inen ekip büyük şok yaşadı. Elinde balyozla bir kişinin kaçtığını göre set ekibi o kişiyi kıskıvrak yakaladı. Ardından güvenlik güçleri geldi. Hırsızın Abuzer K. Adında biri olduğu ve klima ünitelerini çaldığı ortaya çıktı. 
Ayrıca Abuzer K.’nın daha önce de yine aynı yerde hırsızlık yapmaya kalkıştığı, güvenlik güçlerine teslim edildiği ama yine de affedildiği ortaya çıktı.