Bir Zamanlar Çukurova Seyircisi O Sahneye İsyanda! Yetti Artık! Bu kadar Olmaz!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi isyan noktasına getirdi. Seyirciler topa tuttu! Bir Zamanlar Çukurova 96. bölümünde kim vuruluyor? Ölecek mi?

Dizi Haberleri 13.05.2021 - 11:40 13.05.2021 - 11:44 Ece Sahan

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu akşam 96. bölümü ile ekranlara geliyor. Ayrılan oyuncular, yeni gelen oyuncular ve son olarak Kerem Alışık kavgaları derken Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yine olanlar oluyor. Seyirci ise artık isyan bayrağını çekti.

Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Melike İpek Yalova, Nazan Kesal gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde heyeca bitmiyor. Dizide bu sezon başrol oyuncuları teker teker ayrılırken yeni gelen oyuncularla heyecan dorukta seyretmeye devam ediyor. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 96. bölüm fragmanında herkes şaşkın. Dizide vurulan kim olacak? Züleyha mı yoksa Sevda mı? 

96. BÖLÜM İSYAN ÇIKARACAK!

Bir Zamanlar Çukurova seyircileri isyanda! Önce Vahide Perçin ardından Uğur Güneş'in ayrılması sonrası diziye yeni gelen oyunculara alışamayan seyirciler son olarak ise Kerem Alışık'ın adının sıklıkla sette gerginlik çıkardığı yönünde haberlerle anılmasına tepki gösteriyor.

Bir Zamanlar Çukurova son fragmanında ise Fikret, Züleyha'ya Demir'in kendisini aldattığını fotoğraflarla gösteriyor. Fikret, Züleyha'yı rehin alıyor. Bir başka sahnede ise Sevda ve Züleyha'nın elindeki tabancalardan biri patlıyor.

"YETER ARTIK!"

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni bir ölüm mü yaşanacak? Seyirciler bu duruma tepki gösterdi. Bir Zamanlar Çukurova seyircileri "Yeter artık her bölüm biri vuruluyor. Her bölüm bir hastane sahnesi ölece mi diye bekletmeler, başka konusu kalmadı dizinin senaristler dönüp durup aynı sahneleri yazıyor. Züleyha daha kaç kere vurulacak?"  diye duruma tepki gösterdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@