Bir Zamanlar Çukurova yayından kaldırıldı! Hilal Altınbilek paylaşılmayan kadın oldu erken final yapıyor

ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yayından kaldırıldı! Bir Zamanlar Çukurova setinde yaşananlar sonrası dizi geri dönemiyor. Reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova hem aşkla beraber gitmedi! Hilal Altınbilek paylaşılamayan kadın imajı kızdır

Dizi Haberleri 01.05.2021 - 14:45 04.05.2021 - 04:18 İlan35

ATV ekranlarında reyting rekorları kıran ve 4. sezon onayını alan Bir Zamanlar Çukurova setinde kötü haberler geliyor. Bir Zamanlar Çukurova sete çıkamıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde peş peşe gelen kavga ve aşk haberleri hayranlarını isyan ettirdi!

Uğur Güneş Kerem Alışık kavgası sonrası bir kavga daha!

Daha önce Hilal Altınbilek ile aşk yaşayan Uğur Güneş sonrası adı Kerem Alışık ile anılmıştı. Son haftalarda ise Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış aşkı gündeme gelmişti. Şimdilerde Bir Zamanlar Çukurova setinde Kerem Alışık ve Murat Ünalmış kavgası damga vurdu. Hilal Altınbilek yine paylaşılamayan kadın oldu!

Sete dönen olmadı!

Acil olarak Adanaya giden yapım şirketi sahibi oyuncuları sete çıkartmakta zorlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova yayından kaldırılıyor. En azından 2 bölüm daha yayınlayarak sezon finali yapalım sözleri sonrası bir kaç oyuncu hariç set devam ediyor. Ancak Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış henüz sete çıkmadığı iddia ediliyor. 

Bir Zamanlar Çukurova erken final yapıyor!

ATV fenomen dizisi Bir zamanlar Çukurova 4. sezonu ekranlarda olacak. Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonda bambaşka hikayeler olacak. Çünkü Bir Zamanlar Çukurova peş peşe ayrılıklar yaşanacak. Kerem Alışık sonrası 2 isim daha projeden ayrılıyor!

2. aşk bombası! 

Bir Zamanlar Çukurova setinde Melike İpek Yalavo ve Furkan Palalı aşk yaşamaya başladı. Ekranların en sevilen isimleri olan İpek Yalavo ve Furkan Palalı yeni bir aşka yelken açtı. Ancak sette yaşanan olaylar sonrası daha önce ayrılan Melike İpek Yalavo sonrası Furkan Palalı da diziden çıkıyor. Furkan Palalı, Kerem Alışık ve Melike İpek Yalavo Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonda yer almayacak. Adanaya yeni bir aile yeni bir savaş başlayacak.

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta yetişmeyebilir!

Bir Zamanlar Çukurova 75. bölüm fragmanı yetişecek mi merak ediliyor. ATV fenomen işi Bir Zamanlar Çukurova 75. bölüm fragmanı gelmedi. 6 Mayıs 2021 Perşembe akşamı oynayacak Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü yetişmesi için tüm ekip çalışıyor. Bir Zamanlar Çukurova 75. bölüm fragmanı yetişirse dizi yayınlanacak, yetişmezse ekranlarda olmayacak.

Ekranların en fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yaşananlar adeta şok etkisi yarattı. Yapım şirketi olaya el atsa da olay henüz tam kapanmış değil.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@