Her hafta Perşembe günü ATV ekranlarında yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşan heyecan dolu dizi, Bir Zamanlar Çukurova tam gaz devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi heyecanının yanında oyuncu değişikliklerine de doymuyor.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!
Her hafta Perşembe günü ATV ekranlarında yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşan heyecan dolu dizi, Bir Zamanlar Çukurova tam gaz devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi heyecanının yanında oyuncu değişikliklerine de doymuyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi iki tane başrol oyuncusuna veda etti. ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın başlangıçta yer alan oyuncu kadrosu, şu anki oyuncu kadrosundan oldukça farklıydı. Bir Zamanlar Çukurova'nın başrol oyuncuları; Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Nazan Kesal ve Furkan Palalı olarak belirlenmişti. Dizi uzun bir süre bu başrol oyuncu kadrosu ile izleyicisi ile buluşmaya devam etti. Ancak sonrasında dizide yaşanan oyuncu ayrılıklarının ardı arkası kesilmedi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinden öncelikle Hünkar Yaman karakteri ile Vahide Perçin diziden ayrıldı. ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinden Hünkar Yaman'a hayat veren Vahide Perçin 71. bölümde diziden ayrıldı. Hünkar Yamam karakterinin ölmesi ile dizi bir süre daha kayıp vermeden devam etti. Ancak sonrasında dizide yer alan bir başrol oyuncusu daha diziden ölerek ayrıldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha'nın aşkı Yılmaz diziden hayatını kaybederek ayrıldı. Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz diziden ölerek ayrıldı. Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz, 78. bölümde öldü ve diziden ayrıldı.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Geri Dönüyor !

Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz karakterine hayat veren başarılı oyuncu Uğur Güneş, diziden ayrıldıktan sonra diziye başarılı bir kadın oyuncu dahil oldu. Hünkar Hanım ve Yılmaz'ın Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılması ile diziye Ümit karakteri dahil oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın son ve yeni başrol oyuncusu da dizide Ümit karakterine hayat veren Hande Soral oldu. Hande Soral'ın hayat verdiği Ümit karakteri, Bir Zamanlar Çukurova'nın ana karakterlerinden olurken bir yandan da Züleyha'nın rakibi oldu. Yılmaz diziden ayrıldıktan sonra izleyenler oldukça üzülmüştü. Diziden ayrılan Uğur Güneş, yeniden ekranlara dönüyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş, yeni bir proje ile ekranlara geri dönüyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı Davut olarak ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha ile imkansız ve dolu dizgin aşk yaşayan Yılmaz, Kanunsuz Topraklar dizisiyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yakında izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizi, Kanunsuz Topraklar dizisinde Davut karakterine hayat verecek olan Uğur Güneş hazırlıklara başladı.Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz, Davut Olara Geri Dönüyor !

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanunsuz Topraklar adlı dizi gelecek aylarda izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. İzleyicisinin karşısına geçmeye hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisi, Zonguldak2ta çekiliyor. Çekimleri Zonguldak'ta yapılan Kanunsuz Topraklar dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu da belli oldu. Kanunsuz Topraklar adlı dizide canlandıracağı karakter velli olan Uğur Güneş, Kanunsuz Topraklar adlı dizide Davut karakterine hayat verecek. Dizide Uğur Güneş'in partnerinin kim olacağı da merak ediliyor. Kanunsuz Topraklar adlı dizide Davut karakterine hayat veren Uğur Güneş'in dizide partneri olacak olan Gülfem'i hangi kadın oyuncunun oynayacağı henüz belli değil.Kanunsuz Topraklar Oyuncu Kadrosu

Fox TV ekranlarında yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri de belli oldu. Yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu yeni dizi, Kanunsuz Topraklar'ın oyuncu kadrosunda kesinleşen isimler var. Kanunsuz Topraklar dizisinin başrol erkek oyuncusu Uğur Güneş olacak. Dizide Uğur Güneş'e başrol oyuncu olarak eşlik edecek olan kadın oyuncular; Hülya Avşar ve Deniz Çakır olarak belirlendi. Kanunsuz Topraklar dizisinin diğer oyuncuları henüz açıklanmadı.